Amarda Toska ( @amardatoska ) Instagram Profile

amardatoska

Amarda Toska

Founder of "AMI EVENT" Weddings and Events
TV host ,Artist
Founder of "Venere by Ami" Beauty center
amarda.toska@amievent.al

 • 4k posts
 • 501.8k followers
 • 1.5k following

Amarda Toska Profile Information

 • Nga femrat per femrat!
Stafi femëror i Ami Event, bashkohet me luftën kundër ''Kancerit të gjirit''. Bëje edhe ti, vendos vetë që në jetën tënde të mos ndodh asgjë e keqe!

Jepni një mesazh Rozë! 🎀Për jetën!
🎀Për shpresën!
🎀Për parandalimin!

#tetorirozë🎀 #luftakunderkancerittegjirit
 • @amardatoska Profile picture

  @amardatoska

  Ami Event

  Nga femrat per femrat!
  Stafi femëror i Ami Event, bashkohet me luftën kundër ''Kancerit të gjirit''. Bëje edhe ti, vendos vetë që në jetën tënde të mos ndodh asgjë e keqe!

  Jepni një mesazh Rozë! 🎀Për jetën!
  🎀Për shpresën!
  🎀Për parandalimin!

  #tetorirozë🎀 #luftakunderkancerittegjirit

 •  2,942  0  18 October, 2019
 • Tetori eshte ROZE! 
Sensibilizimi i te gjitha femrave per te bere ekzaminimet e duhura per te parandaluar kancerin e gjirit.Mamografia eshte procedure e lehte por qe shpeton jete!
@spitalihygeiatirane @orielacano
 • @amardatoska Profile picture

  @amardatoska

  Tetori eshte ROZE!
  Sensibilizimi i te gjitha femrave per te bere ekzaminimet e duhura per te parandaluar kancerin e gjirit.Mamografia eshte procedure e lehte por qe shpeton jete!
  @spitalihygeiatirane @orielacano

 •  2,655  0  4 October, 2019
 • Video flet vete...!
@jonidavokshiofficial
@besnikkrapi ishte nje nate magjike!

#Repost @besnikkrapi (@get_repost)
・・・
HAHAHAHAHH u knaqa tu e pa. Kqyreni krejt ju qe keni qene prezent se krejt qitu dikah jeni.........Kisha dasht me ju falenderu secilin vec e vec po jeni shume! Ju dua fort dhe flm qe na keni gzu ate nate! 
Yllka Brada, flm zemer! Je fantastike. M’ke bo t’bukur gati sa nusja. Te faleminderit shume shume shume! @yllkabrada 
Ami Event, video po flet ma shume dhe ckado qe shtoj vec e teproj! @amievent_official @amardatoska 
Klajdi Resort dhe familja Kokoshi! Flm per gjithcka dhe qe jeni aq t’mire e t’dashtun! @klajdi_resort 
Ju krejt secili qe po shiheni tu u knaq e tu kcy e tu bo stila, flm shume! 
@jonidavokshiofficial ❤️ Gru, t’du fort! Nusja vec qishtu si ti duhet mu duk’ se edhe ne perralla duken qishtu! Btw, shyqyr qe u kry per 14 ore dasma se me pas zgjate edhe 4 dite, keta s’paten mu ndal! Krejt faji i @faton_isufi qe e nisi prej fillimit 😂😂😂 Faton, te dua fort edhe shume dashni per krejt! ❤️ p.s. @alban_ukaj a pe sheh cka ke hup? Une ni zarf prej teje, e ti kqyre videon. 😂😂😂
 • @amardatoska Profile picture

  @amardatoska

  Video flet vete...!
  @jonidavokshiofficial
  @besnikkrapi ishte nje nate magjike!

  #Repost @besnikkrapi (@get_repost)
  ・・・
  HAHAHAHAHH u knaqa tu e pa. Kqyreni krejt ju qe keni qene prezent se krejt qitu dikah jeni.........Kisha dasht me ju falenderu secilin vec e vec po jeni shume! Ju dua fort dhe flm qe na keni gzu ate nate!
  Yllka Brada, flm zemer! Je fantastike. M’ke bo t’bukur gati sa nusja. Te faleminderit shume shume shume! @yllkabrada
  Ami Event, video po flet ma shume dhe ckado qe shtoj vec e teproj! @amievent_official @amardatoska
  Klajdi Resort dhe familja Kokoshi! Flm per gjithcka dhe qe jeni aq t’mire e t’dashtun! @klajdi_resort
  Ju krejt secili qe po shiheni tu u knaq e tu kcy e tu bo stila, flm shume!
  @jonidavokshiofficial ❤️ Gru, t’du fort! Nusja vec qishtu si ti duhet mu duk’ se edhe ne perralla duken qishtu! Btw, shyqyr qe u kry per 14 ore dasma se me pas zgjate edhe 4 dite, keta s’paten mu ndal! Krejt faji i @faton_isufi qe e nisi prej fillimit 😂😂😂 Faton, te dua fort edhe shume dashni per krejt! ❤️ p.s. @alban_ukaj a pe sheh cka ke hup? Une ni zarf prej teje, e ti kqyre videon. 😂😂😂

 •  8,163  0  3 October, 2019
 • 🍁paketa me sherbimet tuaja te preferuara🍁
Ofertat e Tetorit ne @venerebyami 📞 Kontaktoni në numrin e tel 0694625060, 📌 Na vizitoni në adresën Blv. Bajram Curri Pall. Agimi (mbrapa kafe Roma)
📥Ose na shkruani në DM.
 • @amardatoska Profile picture

  @amardatoska

  Venerebyami

  🍁paketa me sherbimet tuaja te preferuara🍁
  Ofertat e Tetorit ne @venerebyami 📞 Kontaktoni në numrin e tel 0694625060, 📌 Na vizitoni në adresën Blv. Bajram Curri Pall. Agimi (mbrapa kafe Roma)
  📥Ose na shkruani në DM.

 •  1,296  0  2 October, 2019
 • "Best friends make the good times better" Perfitoni nga ofertat e muajit Shtator ne @venerebyami ! 
Eshw pak dite.... 📞 Na kontaktoni në numrin e tel 0694625060, 📌 Na vizitoni në adresën Blv. Bajram Curri Pall. Agimi (mbrapa kafe Roma) 📥Ose shkruani në DM.
 • @amardatoska Profile picture

  @amardatoska

  Venerebyami

  "Best friends make the good times better" Perfitoni nga ofertat e muajit Shtator ne @venerebyami !
  Eshw pak dite.... 📞 Na kontaktoni në numrin e tel 0694625060, 📌 Na vizitoni në adresën Blv. Bajram Curri Pall. Agimi (mbrapa kafe Roma) 📥Ose shkruani në DM.

 •  898  0  25 September, 2019
 • Padiskutim nje nga eventet me te bukura te sezonit larg pritshmerive per te pare te njejten dasem tradicionale!
Jemi plot me frymezim per te kaluar ne nivel tjeter ...🥂
👏👏👏 @amievent_official
 • @amardatoska Profile picture

  @amardatoska

  Padiskutim nje nga eventet me te bukura te sezonit larg pritshmerive per te pare te njejten dasem tradicionale!
  Jemi plot me frymezim per te kaluar ne nivel tjeter ...🥂
  👏👏👏 @amievent_official

 •  3,406  0  22 hours ago