#veshjeperdjem Instagram Photos & Videos

veshjeperdjem - 2.9k posts

Hashtag Popularity

0.3
average comments
22.6
average likes

Latest #veshjeperdjem Posts

 • 👉Modelet re reja me ekipet
👉Microfiber prerja SLIM FIT
👉Masat S deri ne XXL
➡️Super cmime ➡️Posta FALAS➡️Shfleto per ngjyrat
➡️Porositni ne DM / Whatsapp 📲0684446000
----------------------------------------------------------------------------------
#blej #blilire #blionline #blejonline #blejlire #blishqip #blejshqip #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #postafalas #transportifalas #blejshqip #blishqip #veshjeperfemra #veshjeperdjem #veshjepervajza #veshjepermeshkuj #veshjesportive #veshjeonline
 • 👉Modelet re reja me ekipet
  👉Microfiber prerja SLIM FIT
  👉Masat S deri ne XXL
  ➡️Super cmime ➡️Posta FALAS➡️Shfleto per ngjyrat
  ➡️Porositni ne DM / Whatsapp 📲0684446000
  ----------------------------------------------------------------------------------
  #blej #blilire #blionline #blejonline #blejlire #blishqip #blejshqip #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #postafalas #transportifalas #blejshqip #blishqip #veshjeperfemra #veshjeperdjem #veshjepervajza #veshjepermeshkuj #veshjesportive #veshjeonline

 •  7  0  19 hours ago
 • 👉Modelet re reja me ekipet
👉Microfiber prerja SLIM FIT
👉Masat S deri ne XXL
➡️Super cmime ➡️Posta FALAS➡️Shfleto per ngjyrat
➡️Porositni ne DM / Whatsapp 📲0684446000
----------------------------------------------------------------------------------
#blej #blilire #blionline #blejonline #blejlire #blishqip #blejshqip #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #postafalas #transportifalas #blejshqip #blishqip #veshjeperfemra #veshjeperdjem #veshjepervajza #veshjepermeshkuj #veshjesportive #veshjeonline
 • 👉Modelet re reja me ekipet
  👉Microfiber prerja SLIM FIT
  👉Masat S deri ne XXL
  ➡️Super cmime ➡️Posta FALAS➡️Shfleto per ngjyrat
  ➡️Porositni ne DM / Whatsapp 📲0684446000
  ----------------------------------------------------------------------------------
  #blej #blilire #blionline #blejonline #blejlire #blishqip #blejshqip #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #postafalas #transportifalas #blejshqip #blishqip #veshjeperfemra #veshjeperdjem #veshjepervajza #veshjepermeshkuj #veshjesportive #veshjeonline

 •  5  0  19 hours ago
 • 🔴Tabele druri 2n1 per te shkruar dhe vizatuar nga te dyja anet me permasa 85*36
🔴Me dy nivele lartesie 65 cm dhe 85 cm
🔴Fusha e bardhe eshte magnetike dhe mund te shkruani me marker
🔴Pjesa e zeze shkruhet me shkumsa
🔴Ne paketim perfshihet Markeri, shkumsat dhe fshiresja
🔴E lehte ne perdorim dhe shume praktike
🔴Cmimi 2800 leke TRANSPORT FALAS
🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143

#perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #tabelaperfemije #bicikletaperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec
 • 🔴Tabele druri 2n1 per te shkruar dhe vizatuar nga te dyja anet me permasa 85*36
  🔴Me dy nivele lartesie 65 cm dhe 85 cm
  🔴Fusha e bardhe eshte magnetike dhe mund te shkruani me marker
  🔴Pjesa e zeze shkruhet me shkumsa
  🔴Ne paketim perfshihet Markeri, shkumsat dhe fshiresja
  🔴E lehte ne perdorim dhe shume praktike
  🔴Cmimi 2800 leke TRANSPORT FALAS
  🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143

  #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #tabelaperfemije #bicikletaperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec

 •  4  0  3 April, 2020

Top #veshjeperdjem Posts

 • ✔️New Collection ✔️Shfletoni Fotot 👉
 • ✔️New Collection ✔️Shfletoni Fotot 👉

 •  135  2  23 June, 2019
 • “Only photograph what you love.📸
.
.
.
.
.
.
.
.
#fashionboy #fashion #kids #trendy #fashionkids #boys #model #love #boy #babyboy #fashiongirl #fashionbaby #fashionblogger #style #ootd #fashionista #prince #vishumestil #beautifulkids #veshjeperfemij #newcolection #everydaylook #veshjeperdjem #blionline #cotton #babygirl #babygiftideas #porositonline #cmimimeimire
 • “Only photograph what you love.📸
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  #fashionboy #fashion #kids #trendy #fashionkids #boys #model #love #boy #babyboy #fashiongirl #fashionbaby #fashionblogger #style #ootd #fashionista #prince #vishumestil #beautifulkids #veshjeperfemij #newcolection #everydaylook #veshjeperdjem #blionline #cotton #babygirl #babygiftideas #porositonline #cmimimeimire

 •  85  8  13 March, 2020
 • A e dini se ⁉️
▪️Stili i 'xhinseve blu👖' është patentuar që prej vitit 1873.
▪️Xhinse filluan të përdoren nga femrat vetëm prej vitit 1960.
▪️Është vlerësuar se një palë xhinse standarde kërkojnë përafërsisht 900 litra ujë për tu prodhuar. Fijet e xhinsit duhet të lahen dhe të ri-lahen disa herë për ta bërë atë të butë dhe të qëndrueshëm për t’u përdorur.
▪️Një tufë pambuku mund të prodhojë deri në 225 palë xhinse.
▪️ Xhepi i vogël që gjendet në të djathtën e xhinsit është krijuar fillimisht për një orë xhepi. *
*
*
#krienkojeans #krienkostyle #denim #jeans #denimondenim #fashion #fashionblogger #style #styleblogger #veshje #veshjeperfemra #veshjeperdjem #blionline #likeforlikes #like4likes #likeforfollow #followforfollowback #follow #follow4followback #following #instagood #instadaily #instagram
 • A e dini se ⁉️
  ▪️Stili i 'xhinseve blu👖' është patentuar që prej vitit 1873.
  ▪️Xhinse filluan të përdoren nga femrat vetëm prej vitit 1960.
  ▪️Është vlerësuar se një palë xhinse standarde kërkojnë përafërsisht 900 litra ujë për tu prodhuar. Fijet e xhinsit duhet të lahen dhe të ri-lahen disa herë për ta bërë atë të butë dhe të qëndrueshëm për t’u përdorur.
  ▪️Një tufë pambuku mund të prodhojë deri në 225 palë xhinse.
  ▪️ Xhepi i vogël që gjendet në të djathtën e xhinsit është krijuar fillimisht për një orë xhepi. *
  *
  *
  #krienkojeans #krienkostyle #denim #jeans #denimondenim #fashion #fashionblogger #style #styleblogger #veshje #veshjeperfemra #veshjeperdjem #blionline #likeforlikes #like4likes #likeforfollow #followforfollowback #follow #follow4followback #following #instagood #instadaily #instagram

 •  40  1  30 March, 2020