#skamundal Instagram Photos & Videos

skamundal - 73 posts

Latest #skamundal Posts

 • Nuk kom shume amo kom qa ti ski
Qysh fmi i vogel per mu qa ski ndi
skom nevoj rabi me pi e as me ngre vi
Veprat e mija jon pergjigjet pse une ko me mbri 
Kom ndru shtet amo jo mentalitet
Juve ju lash e u ktheva ju gjeta njejt opet
Sko mu ndal deri sa ti mbri 3 set
Deri qetu mbriva vet edhe ko me vazhdu vet
As ni sekond jo s’jom tu e pas let 
Nuk jom tu ndejt jo m’ki tu bo lek
E ti qa je tu bo sje ka e din as vet
Kshtu qe mos i jep zor qa po bertet
Sdu me t’ndi tu fol edhe nese ki lek
1 zile nuk kushton edhe je i hekt 
U dekt eyy Jeni krejt t’dekt 
Çdo fjal e jemja prej zemres osht fact 
#Yal #039 #rapshqip #skamundal
 • Nuk kom shume amo kom qa ti ski
  Qysh fmi i vogel per mu qa ski ndi
  skom nevoj rabi me pi e as me ngre vi
  Veprat e mija jon pergjigjet pse une ko me mbri
  Kom ndru shtet amo jo mentalitet
  Juve ju lash e u ktheva ju gjeta njejt opet
  Sko mu ndal deri sa ti mbri 3 set
  Deri qetu mbriva vet edhe ko me vazhdu vet
  As ni sekond jo s’jom tu e pas let
  Nuk jom tu ndejt jo m’ki tu bo lek
  E ti qa je tu bo sje ka e din as vet
  Kshtu qe mos i jep zor qa po bertet
  Sdu me t’ndi tu fol edhe nese ki lek
  1 zile nuk kushton edhe je i hekt
  U dekt eyy Jeni krejt t’dekt
  Çdo fjal e jemja prej zemres osht fact
  #Yal #039 #rapshqip #skamundal
 •  45  1  15 April, 2019

Advertisements

 • Eyow yow qka ish kjo bota 
Po folin po rrejn shkurt fjal tkota
Edhe kto reperkat po shiten tforta
Ma shume po ma qojn mallin escorta
Jom ardh mju hek shpejtsi si rrota
Kur po bertasin pi ndi si shota
Thehen shume let i thiri gota
Asnjo spo ma theni si nlibrez notat
Ti qi drogat ti kfilli shoqet 
Tshti mahalles tonde mja honger koqet
Hajde te une ti kapi faqet 
si me pa dajen ajo me mu po knaqet 
N’bruksel mki nzemer t europes 
Me shqipe mafi ja kena kthy shpinden botes
Jena tu nga me kap copen e tortes
Veq lek kena nkry edhe mja ndal lot nones
Thirna tsunami ikni se u bo nami
Njoni e hek llamin tjetri roje te xhami
Juve bre hala ju mban gjall mami
Jo Sjeni mangupa ju jeni krejt funny
Me allti ma shume po mdokesh certani
Jeni shume tbut ju thiri bambi
Kopsht zologjik krejt funky monkey
Baba jom per juve call me kong honkey

#YAL #039 #skamundal #rapshqip #freestyle #bruxelles 🤫
 • Eyow yow qka ish kjo bota
  Po folin po rrejn shkurt fjal tkota
  Edhe kto reperkat po shiten tforta
  Ma shume po ma qojn mallin escorta
  Jom ardh mju hek shpejtsi si rrota
  Kur po bertasin pi ndi si shota
  Thehen shume let i thiri gota
  Asnjo spo ma theni si nlibrez notat
  Ti qi drogat ti kfilli shoqet
  Tshti mahalles tonde mja honger koqet
  Hajde te une ti kapi faqet
  si me pa dajen ajo me mu po knaqet
  N’bruksel mki nzemer t europes
  Me shqipe mafi ja kena kthy shpinden botes
  Jena tu nga me kap copen e tortes
  Veq lek kena nkry edhe mja ndal lot nones
  Thirna tsunami ikni se u bo nami
  Njoni e hek llamin tjetri roje te xhami
  Juve bre hala ju mban gjall mami
  Jo Sjeni mangupa ju jeni krejt funny
  Me allti ma shume po mdokesh certani
  Jeni shume tbut ju thiri bambi
  Kopsht zologjik krejt funky monkey
  Baba jom per juve call me kong honkey

  #YAL #039 #skamundal #rapshqip #freestyle #bruxelles 🤫
 •  88  9  12 April, 2019

Advertisements

 • Urime Mam @gjylishala1 ❤️
Nga sot Familja e madhe e CAPITAL RIA, u zgjeruam edhe me nje pike te re ne Objektin kryesore te Administrates se Komunes se Pejes. Kjo fale angazhimit te madh e te sinqerte te te gjithe stafit te kompanise sone. Kjo eshe deshmi qe NE nuk ndalemi. Ne do vazhdojme qe familjen e CAPITAL RIA ta bejme edhe me te madhe....RISITË do vijnë në vazhdim. URIME gjithe stafit. Mire se vini😁
#vazhdojm #skamundal #Capital #Ria #Pejë
 • Urime Mam @gjylishala1 ❤️
  Nga sot Familja e madhe e CAPITAL RIA, u zgjeruam edhe me nje pike te re ne Objektin kryesore te Administrates se Komunes se Pejes. Kjo fale angazhimit te madh e te sinqerte te te gjithe stafit te kompanise sone. Kjo eshe deshmi qe NE nuk ndalemi. Ne do vazhdojme qe familjen e CAPITAL RIA ta bejme edhe me te madhe....RISITË do vijnë në vazhdim. URIME gjithe stafit. Mire se vini😁
  #vazhdojm #skamundal #Capital #Ria #Pejë
 •  204  12  19 June, 2018

Advertisements

 • Transformimi i @flamurbasha ka filluar vrullshem dhe shumë sukses'shëm. 
Tashmë pas 1-muaji e gjysmë stërvitje, Flamuri ka 12 kilogram më pak dhjam.
Shpresa e fundit ishim ne (CrossFit Peja), ai na besoj dhe ne po e shpërblejm me ndryshim.
#vazhdojmdrejtsuksesevetjera #skamundal
 • Transformimi i @flamurbasha ka filluar vrullshem dhe shumë sukses'shëm.
  Tashmë pas 1-muaji e gjysmë stërvitje, Flamuri ka 12 kilogram më pak dhjam.
  Shpresa e fundit ishim ne (CrossFit Peja), ai na besoj dhe ne po e shpërblejm me ndryshim.
  #vazhdojmdrejtsuksesevetjera #skamundal
 •  136  3  7 December, 2017
 • Transformimi i @flamurbasha ka filluar vrullshem dhe shumë sukses'shëm. 
Tashmë pas 1-muaji e gjysmë stërvitje, Flamuri ka 12 kilogram më pak dhjam.
Shpresa e fundit ishim ne (CrossFit Peja), ai na besoj dhe ne po e shpërblejm me ndryshim.
#vazhdojmdrejtsuksesevetjera #skamundal
 • Transformimi i @flamurbasha ka filluar vrullshem dhe shumë sukses'shëm.
  Tashmë pas 1-muaji e gjysmë stërvitje, Flamuri ka 12 kilogram më pak dhjam.
  Shpresa e fundit ishim ne (CrossFit Peja), ai na besoj dhe ne po e shpërblejm me ndryshim.
  #vazhdojmdrejtsuksesevetjera #skamundal
 •  126  0  7 December, 2017
 • Sfida në mes të djemëve dhe vajzave të grupit.
Dhe vajzat arriten fitore me motivimin maksimal nga ana ime(trajneri trent)😂😜
Ushtrime për bark (ABS)
#vazhdojm #skamundal #nejemifamilje #nejemi🥇
 • Sfida në mes të djemëve dhe vajzave të grupit.
  Dhe vajzat arriten fitore me motivimin maksimal nga ana ime(trajneri trent)😂😜
  Ushtrime për bark (ABS)
  #vazhdojm #skamundal #nejemifamilje #nejemi🥇
 •  67  0  29 September, 2017
 • #fulltime #raiffeisen #superliga #kosova #football #feronikeli #llapi 1:0 #vazhdojm me #fitore #skamundal me #feronikeli #champions
Kampionët u rikthyen te fitorja pas barazimit në Istog , ka arritur të shenoj fitore të pastër në stadiumin Rexhep Rexhepi në #Drenas për të mos lëshuar pe në luftën për titullin. Sërish në shenjë Perparim Livoreka, gol dhe asist nga Mark Milicaj kalon me sukses edhe testin me Skuadren e Llapiane 
Fillim më i mirë për Feronikelin që krijoi idenë se gjetja e golit ishte cështje kohe, në minutën e 16 në skenë del Livoreka gjen në pozicionin e duhur dhe shenon gol nga goditja e bukur 1:0
 • #fulltime #raiffeisen #superliga #kosova #football #feronikeli #llapi 1:0 #vazhdojm me #fitore #skamundal me #feronikeli #champions
  Kampionët u rikthyen te fitorja pas barazimit në Istog , ka arritur të shenoj fitore të pastër në stadiumin Rexhep Rexhepi në #Drenas për të mos lëshuar pe në luftën për titullin. Sërish në shenjë Perparim Livoreka, gol dhe asist nga Mark Milicaj kalon me sukses edhe testin me Skuadren e Llapiane
  Fillim më i mirë për Feronikelin që krijoi idenë se gjetja e golit ishte cështje kohe, në minutën e 16 në skenë del Livoreka gjen në pozicionin e duhur dhe shenon gol nga goditja e bukur 1:0
 •  87  0  5 March, 2016
 • Khaos Club Fribourg (ch) #skamundal
 • Khaos Club Fribourg (ch) #skamundal
 •  21  0  29 February, 2016