#mina Instagram Photos & Videos

mina - 4m posts

Hashtag Popularity

4.3
average comments
464.3
average likes

Latest #mina Posts

 • 📌#PsikoShëndet👂🧠❣️
👉Çfarë bëjmë me armiqtë tanë?
👉Çarë bëjmë për të mbrojtur veten nga ata që na bëjnë keq?
💪🏼 Ne thjesht mësojmë të largohemi.
💠 Edhe #mendimet tona gjithashtu na #dëmtojnë dhe shpesh nuk jemi aq të kujdesshëm që ta kuptojmë këtë.
❌ Mendimet janë diçka aq #automatike sa që shumicën e kohës ata na shpëtojnë, ne nuk arrijmë t'i ndalojmë ato.
❎ Ato janë #mina për kokën.
💁‍♀️Sot dua t'ju ndihmoj të mbroheni nga këto mendime që unë i quaj #jofunksionale të vërtetë #Virus #Psikologjik
🖐🏼Bëni #kujdes.
🔴Viruset psikologjik janë po aq të #rrezikshëm sa viruset biologjik.
🔴Virusi psikologjik më i madh është ndajfolja e #mohimit "NUK" e cila, i vendosur përpara secilës fjalë, mund të shndërrohet në një #bombë për mëndjen e njeriut, duke kushtëzuar #sjelljen e përditshme.
💪🏼#Mbroni mendimet tuaja.
👉🏻Këtu janë disa shembuj.👇
📌Trajnoje 🧠 #mëndjen tënde #Drejto jetën tënde! 📌Është koha për të folur! #Drejtoju_Psikologut!
__________________
💠#PSIKOTERAPIA është #zgjidhja dhe është për të gjithë, sepse ne jemi njerëzor, jo të pamposhtur dhe as të përsosur, ne të gjithë kalojmë nëpër periudha të #vështira dhe nuk dimë gjithnjë se si ta zgjidhim vetë".(#Copëza_psikoterapie)⏳📌Në situata të shqetësimit figura e #psikologut jep një ndihmë konkrete dhe efektive. #Kërkokonsultëntëndepsikologjike⏳
●●●●●●▬▬▬▬▬▬ ⏳ ▬▬▬▬▬●●●●●●
✅Këshillimi me #psikologun të ndihmonë të përballesh me çdo gjë dhe të ringrihesh ! #Studio_Psikologjie-konsulta e një psikologu është një mënyrë efektive, e përshtatshme për të marrë ndihmë në lidhje me shumë çështje; si #depresion #stres #atakpaniku #ankth #probleme_personale probleme_me_fëmijët , një moment_i_vështirë për tu kaluar apo marrëdhënia_në_çift çështjet_e_karrierës vetë_respekt, dhe shumë fusha të tjera të jetës.Merrni mbështetje dhe udhëzime të nevojshme për të filluar një ndryshim. http://studiopsikologjie.al/
✅Konsultat në studio janë ndërprerë për shkak të covid19, vazhdojnë konsultat nga skype: studio.psikologjie dhe nga telefon
 • 📌 #PsikoShëndet👂🧠❣️
  👉Çfarë bëjmë me armiqtë tanë?
  👉Çarë bëjmë për të mbrojtur veten nga ata që na bëjnë keq?
  💪🏼 Ne thjesht mësojmë të largohemi.
  💠 Edhe #mendimet tona gjithashtu na #dëmtojnë dhe shpesh nuk jemi aq të kujdesshëm që ta kuptojmë këtë.
  ❌ Mendimet janë diçka aq #automatike sa që shumicën e kohës ata na shpëtojnë, ne nuk arrijmë t'i ndalojmë ato.
  ❎ Ato janë #mina për kokën.
  💁‍♀️Sot dua t'ju ndihmoj të mbroheni nga këto mendime që unë i quaj #jofunksionale të vërtetë #Virus #Psikologjik
  🖐🏼Bëni #kujdes.
  🔴Viruset psikologjik janë po aq të #rrezikshëm sa viruset biologjik.
  🔴Virusi psikologjik më i madh është ndajfolja e #mohimit "NUK" e cila, i vendosur përpara secilës fjalë, mund të shndërrohet në një #bombë për mëndjen e njeriut, duke kushtëzuar #sjelljen e përditshme.
  💪🏼#Mbroni mendimet tuaja.
  👉🏻Këtu janë disa shembuj.👇
  📌Trajnoje 🧠 #mëndjen tënde #Drejto jetën tënde! 📌Është koha për të folur! #Drejtoju_Psikologut!
  __________________
  💠#PSIKOTERAPIA është #zgjidhja dhe është për të gjithë, sepse ne jemi njerëzor, jo të pamposhtur dhe as të përsosur, ne të gjithë kalojmë nëpër periudha të #vështira dhe nuk dimë gjithnjë se si ta zgjidhim vetë".(#Copëza_psikoterapie)⏳📌Në situata të shqetësimit figura e #psikologut jep një ndihmë konkrete dhe efektive. #Kërkokonsultëntëndepsikologjike⏳
  ●●●●●●▬▬▬▬▬▬ ⏳ ▬▬▬▬▬●●●●●●
  ✅Këshillimi me #psikologun të ndihmonë të përballesh me çdo gjë dhe të ringrihesh ! #Studio_Psikologjie-konsulta e një psikologu është një mënyrë efektive, e përshtatshme për të marrë ndihmë në lidhje me shumë çështje; si #depresion #stres #atakpaniku #ankth #probleme_personale probleme_me_fëmijët , një moment_i_vështirë për tu kaluar apo marrëdhënia_në_çift çështjet_e_karrierës vetë_respekt, dhe shumë fusha të tjera të jetës.Merrni mbështetje dhe udhëzime të nevojshme për të filluar një ndryshim. http://studiopsikologjie.al/
  ✅Konsultat në studio janë ndërprerë për shkak të covid19, vazhdojnë konsultat nga skype: studio.psikologjie dhe nga telefon

 •  1  0  1 minute ago
 • 𝚒𝚜 𝚝𝚢𝚙𝚒𝚗𝚐...👢
↢❁↣
I miss Gugudan 😭
↢❁↣
𝘛𝘢𝘨𝘴: #kpop #idol #girlgroup #outfit #pretty #edit #ioi #comeback #plant #gugdan #구구단 #Sejeong #김세정 #Hana #신보라 #Mimi #정미미 #Haebin #한해빈 #Nayoung #김나영 #Sally #류사저 #Soyee #장소진 #Mina #강미나
 • 𝚒𝚜 𝚝𝚢𝚙𝚒𝚗𝚐...👢
  ↢❁↣
  I miss Gugudan 😭
  ↢❁↣
  𝘛𝘢𝘨𝘴: #kpop #idol #girlgroup #outfit #pretty #edit #ioi #comeback #plant #gugdan #구구단 #Sejeong #김세정 #Hana #신보라 #Mimi #정미미 #Haebin #한해빈 #Nayoung #김나영 #Sally #류사저 #Soyee #장소진 #Mina #강미나

 •  0  0  2 minutes ago
 • [Open Rp]
Katsuki hadn’t been feeling all to well, staying locked up inside his dorm and pushing everyone away more than usual. He felt tears well up in his eyes as he quickly scrubbed them away when he heard a knock on the door. -
-
-
-
-
Credit: @okuba_0 on Twitter
-
-
-
-
-
Tags:

#bocunoheroacademia#myheroacademia#mha#bnha#bnbarp#mharp#mhaart#bnharp#bakugou#angstrp#openrp#bakugoukatsuki#katsukibakugou#kaachan#kirishima#mina#kaminari#midoriya#shinsou#bakudeku#todoroki#todobaku#todobakudeku#shinbaku#kiribakurp#todobakurp#oc#bakudekurp#kiribaku
 • [Open Rp]
  Katsuki hadn’t been feeling all to well, staying locked up inside his dorm and pushing everyone away more than usual. He felt tears well up in his eyes as he quickly scrubbed them away when he heard a knock on the door. -
  -
  -
  -
  -
  Credit: @okuba_0 on Twitter
  -
  -
  -
  -
  -
  Tags:

  #bocunoheroacademia #myheroacademia #mha #bnha #bnbarp #mharp #mhaart #bnharp #bakugou #angstrp#openrp#bakugoukatsuki#katsukibakugou#kaachan#kirishima#mina#kaminari#midoriya#shinsou#bakudeku#todoroki#todobaku#todobakudeku#shinbaku#kiribakurp#todobakurp#oc#bakudekurp#kiribaku

 •  6  0  5 minutes ago
 • کەشخەترین و نوێترین مۆدیلی دەستبەندی شلی عەیارە ٢١ی خلیجی پە زەڕەنگەری باخان .
سوپاس بۆ لایک و کۆمێنتەکانتانن .
زەڕەنگەری باخان بۆ جوانترین و نوێترین مۆدێلەکانی زێڕی ( خلیجی -تورکی -ھندی-ئیتاڵی ) 
سلێمانی- شەقامی کاوە - بازاڕی زەڕەنگەرەکان - نزیک دەرگای قەیسەری نەقیب .

#slemani #sulaimanyah #hawlerakam #hawler #duhok #dhok #erbil #erbilfashion #zaxo #zakho #halabja #kerkuk #sulaimayah #dubai #mina #gold #turkey #istanbul #nihad
 • کەشخەترین و نوێترین مۆدیلی دەستبەندی شلی عەیارە ٢١ی خلیجی پە زەڕەنگەری باخان .
  سوپاس بۆ لایک و کۆمێنتەکانتانن .
  زەڕەنگەری باخان بۆ جوانترین و نوێترین مۆدێلەکانی زێڕی ( خلیجی -تورکی -ھندی-ئیتاڵی )
  سلێمانی- شەقامی کاوە - بازاڕی زەڕەنگەرەکان - نزیک دەرگای قەیسەری نەقیب .

  #slemani #sulaimanyah #hawlerakam #hawler #duhok #dhok #erbil #erbilfashion #zaxo #zakho #halabja #kerkuk #sulaimayah #dubai #mina #gold #turkey #istanbul #nihad

 •  7  0  7 minutes ago
 • 🌈[Perfil de Maya]
.
.
Información entregada por el sitio web de Nizi project
.
en la segunda foto se encuentra traducido
.
.
-🌈: Apoyen a la chica que nos está ayudando con las traducciones, ella no es profesional solo es una estudiante🥺
.
 #niziproject #jyp #jypnation #2pm #got7 #twice #day6 #straykids #itzy #nichkhun #Jun_k #taecyeon #leejunho #jangwooyoung #chansung #momo #sana #Mina #jline #sonymusicjapan #wondergirls #Miss_a #bernardpark #newgg #newgirlgroup #jyptrainee #jyptrainee #fancy #japon #idol

Cr por la traducción: @momoo_uwu
 • 🌈[Perfil de Maya]
  .
  .
  Información entregada por el sitio web de Nizi project
  .
  en la segunda foto se encuentra traducido
  .
  .
  -🌈: Apoyen a la chica que nos está ayudando con las traducciones, ella no es profesional solo es una estudiante🥺
  .
  #niziproject #jyp #jypnation #2pm #got7 #twice #day6 #straykids #itzy #nichkhun #Jun_k #taecyeon #leejunho #jangwooyoung #chansung #momo #sana #Mina #jline #sonymusicjapan #wondergirls #Miss_a #bernardpark #newgg #newgirlgroup #jyptrainee #jyptrainee #fancy #japon #idol

  Cr por la traducción: @momoo_uwu

 •  14  0  7 minutes ago
 • Quarantine day: 8556788 I’m bored to another level and I’m binging kdramas I started watching this one called 루갈 ( rugal ) it’s super good about a guy that’s getting revenge on a gang that killed his wife with the help of artificial eyes and his organization rugal itzy super good and I recommend it, it’s on Netflix anyhow enjoy this cover and look forward to the dance break of wannabe by itzy next week also ignore the FACT I look like a hippopotamus in this it’s the quarantine snacks .
.
.
.
.
.
.

Tags~ 
@twicetagram 
@jypentertainment 
@melanin.kcovers 
#melaninkcovers #jyp #twice #twicettcover #nayeon #mina #sana #momo #chaeyoung #dahyun #jihyo #tzuyu #jeongyeon #지효 #나연 #정연 #모모 #사나 #미나 #다현 #채영 #쯔위 #dance #kpopcover #kpop #kpopdance #dancecover 
#girlgroup #kcoverist #kpopdancecover
 • Quarantine day: 8556788 I’m bored to another level and I’m binging kdramas I started watching this one called 루갈 ( rugal ) it’s super good about a guy that’s getting revenge on a gang that killed his wife with the help of artificial eyes and his organization rugal itzy super good and I recommend it, it’s on Netflix anyhow enjoy this cover and look forward to the dance break of wannabe by itzy next week also ignore the FACT I look like a hippopotamus in this it’s the quarantine snacks .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  Tags~
  @twicetagram
  @jypentertainment
  @melanin.kcovers
  #melaninkcovers #jyp #twice #twicettcover #nayeon #mina #sana #momo #chaeyoung #dahyun #jihyo #tzuyu #jeongyeon #지효 #나연 #정연 #모모 #사나 #미나 #다현 #채영 #쯔위 #dance #kpopcover #kpop #kpopdance #dancecover
  #girlgroup #kcoverist #kpopdancecover

 •  11  1  8 minutes ago
 • ☾ ⋆*・゚:⋆*・゚:✧*⋆.*:・゚✧.: ⋆*・゚: .⋆ ☾
[🍒] 𝐌𝐲 𝐟𝐢𝐫𝐬𝐭 𝐩𝐨𝐬𝐭 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐚𝐜𝐜𝐨𝐮𝐧𝐭 𝐟𝐨𝐫 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐝𝐚𝐧𝐜𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐚𝐜𝐡𝐢𝐧𝐞!💖
-------------------------------------------------
-🍑- ғɪʟᴛᴇʀ ʙʏ: @chesfilters
-💙- ᴅᴀᴛᴇ: ᴀᴘʀɪʟ 11
𝑻𝑨𝑮𝑺:
#imnayeon #yoojeongyeon #hiraimomo #minatozakisana #parkjihyo #myouimina #kimdahyun #sonchaeyoung #choutzuyu #nayeon #jeongyeon #momo #sana #jihyo #mina #dahyun #chaeyoung #tzuyu #twice #twicetzuyu #twiceedit #twicemomo #blackpinkedit
 • ☾ ⋆*・゚:⋆*・゚:✧*⋆.*:・゚✧.: ⋆*・゚: .⋆ ☾
  [🍒] 𝐌𝐲 𝐟𝐢𝐫𝐬𝐭 𝐩𝐨𝐬𝐭 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐚𝐜𝐜𝐨𝐮𝐧𝐭 𝐟𝐨𝐫 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐝𝐚𝐧𝐜𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐚𝐜𝐡𝐢𝐧𝐞!💖
  -------------------------------------------------
  -🍑- ғɪʟᴛᴇʀ ʙʏ: @chesfilters
  -💙- ᴅᴀᴛᴇ: ᴀᴘʀɪʟ 11
  𝑻𝑨𝑮𝑺:
  #imnayeon #yoojeongyeon #hiraimomo #minatozakisana #parkjihyo #myouimina #kimdahyun #sonchaeyoung #choutzuyu #nayeon #jeongyeon #momo #sana #jihyo #mina #dahyun #chaeyoung #tzuyu #twice #twicetzuyu #twiceedit #twicemomo #blackpinkedit

 •  9  0  18 minutes ago
 • This is certainly... new
(Thanks for all the support you give me! It helps me make these story’s for you!)
-
Be sure to leave a like if you like it and a comment if you have something to say I would love to hear it! 😁👌 Also don’t be hesitant to dm me I’d love to talk! 🔥
-
-
#bnha #au #denkikaminari #deku #kirishima #ochakouraraka #tsuyuasui #minaashido #mina #mhaau #kamijiro #bnhaedit #bnhamemes #mha #mhaedit #mhamemes #oneforall #bakugou #bakugoukatsuki #jiroukyouka #momo #todoroki #tenyaiida #bnhaedits #bnhaau #midoriya #midoriyaizuku #allmight #shototodoroki #myheroacademia
 • This is certainly... new
  (Thanks for all the support you give me! It helps me make these story’s for you!)
  -
  Be sure to leave a like if you like it and a comment if you have something to say I would love to hear it! 😁👌 Also don’t be hesitant to dm me I’d love to talk! 🔥
  -
  -
  #bnha #au #denkikaminari #deku #kirishima #ochakouraraka #tsuyuasui #minaashido #mina #mhaau #kamijiro #bnhaedit #bnhamemes #mha #mhaedit #mhamemes #oneforall #bakugou #bakugoukatsuki #jiroukyouka #momo #todoroki #tenyaiida #bnhaedits #bnhaau #midoriya #midoriyaizuku #allmight #shototodoroki #myheroacademia

 •  11  1  18 minutes ago
 • Evettt ilk defa Dahyun için lycris yaptım. Umarım beğenirsiniz şeftalililerim 🍑🐰
••
••
{🍑} ᴘᴀʏʟᴀs
{🐽} ʙᴇɢᴇɴ
{🐾} ʏᴏʀᴜᴍ ʏᴀᴘ
••
••
#twice #once #once2020 #dahyun #sana #tzuyu #momo #jihyo #mina #nayeon #chaeyoung #jeongyeon #twiceicon #dahyunicon #sanaicon #tzuyuicon #momoicon #jihyoicon #minaicon #nayeonicon #chaeyoungicon #jeongyeongicon #kesfet #kesfetbeni
 • Evettt ilk defa Dahyun için lycris yaptım. Umarım beğenirsiniz şeftalililerim 🍑🐰
  ••
  ••
  {🍑} ᴘᴀʏʟᴀs
  {🐽} ʙᴇɢᴇɴ
  {🐾} ʏᴏʀᴜᴍ ʏᴀᴘ
  ••
  ••
  #twice #once #once2020 #dahyun #sana #tzuyu #momo #jihyo #mina #nayeon #chaeyoung #jeongyeon #twiceicon #dahyunicon #sanaicon #tzuyuicon #momoicon #jihyoicon #minaicon #nayeonicon #chaeyoungicon #jeongyeongicon #kesfet #kesfetbeni

 •  11  6  19 minutes ago
 • My Baby 🥺💖💘✊🏿
 • My Baby 🥺💖💘✊🏿

 •  5  2  20 minutes ago
 • #TWICE 🤟✨。
◯2019年のソウルコンのリリース予約開始。
韓国のライブと日本のライブの1番の違いはMC。
韓国のライブMCは9人がどんどん話していく。
日本のライブでは日本人メンバーが進行しながら、それぞれに振っていく。
どちらもそれぞれの良さがあって面白い。
◯ダヒョンさんのMCは必ず日本語で話そうとしてくれる所から面白さが出てきたり、
後ろにサナさんがいて腹話術の様にダヒョンさんがしゃべる様な場面もあったり。
#YouTubeOriginals 
#SeizetheLight

#HAPPYMinaDAY 
#TWICEUNIV_패션동아리 
#TWICEWORLDTOUR2019 #twicelights 
#&TWIICE #YoumakemeFeelSpecial 
#twice #트와이스 #FeelSpecial #feelspecial_mina 
#FANCY 🤟❤️❤️✨。
#once 
#onceと繋がりたい 
#twice好きな人と繋がりたい 
#NAYEON 
#JEONGYEON 
#MOMO 
#SANA 
#JIHYO 
#MINA 
#DAHYUN #ダヒョン #DUBU 
#CHAEYOUNG 
#TZUYU
 • #TWICE 🤟✨。
  ◯2019年のソウルコンのリリース予約開始。
  韓国のライブと日本のライブの1番の違いはMC。
  韓国のライブMCは9人がどんどん話していく。
  日本のライブでは日本人メンバーが進行しながら、それぞれに振っていく。
  どちらもそれぞれの良さがあって面白い。
  ◯ダヒョンさんのMCは必ず日本語で話そうとしてくれる所から面白さが出てきたり、
  後ろにサナさんがいて腹話術の様にダヒョンさんがしゃべる様な場面もあったり。
  #YouTubeOriginals
  #SeizetheLight

  #HAPPYMinaDAY
  #TWICEUNIV_패션동아리
  #TWICEWORLDTOUR2019 #twicelights
  #&TWIICE #YoumakemeFeelSpecial
  #twice #트와이스 #FeelSpecial #feelspecial_mina
  #FANCY 🤟❤️❤️✨。
  #once
  #onceと繋がりたい
  #twice好きな人と繋がりたい
  #NAYEON
  #JEONGYEON
  #MOMO
  #SANA
  #JIHYO
  #MINA
  #DAHYUN #ダヒョン #DUBU
  #CHAEYOUNG
  #TZUYU

 •  2  0  20 minutes ago
 • 🌈[Perfil de Akari]
.
.
Información entregada por el sitio web de Nizi project
.
en la segunda foto se encuentra traducido
.
.
-🌈: Apoyen a la chica que nos está ayudando con las traducciones, ella no es profesional solo es una estudiante🥺
.
 #niziproject #jyp #jypnation #2pm #got7 #twice #day6 #straykids #itzy #nichkhun #Jun_k #taecyeon #leejunho #jangwooyoung #chansung #momo #sana #Mina #jline #sonymusicjapan #wondergirls #Miss_a #bernardpark #newgg #newgirlgroup #jyptrainee #jyptrainee #fancy #japon #idol

Cr por la traducción: @momoo_uwu
 • 🌈[Perfil de Akari]
  .
  .
  Información entregada por el sitio web de Nizi project
  .
  en la segunda foto se encuentra traducido
  .
  .
  -🌈: Apoyen a la chica que nos está ayudando con las traducciones, ella no es profesional solo es una estudiante🥺
  .
  #niziproject #jyp #jypnation #2pm #got7 #twice #day6 #straykids #itzy #nichkhun #Jun_k #taecyeon #leejunho #jangwooyoung #chansung #momo #sana #Mina #jline #sonymusicjapan #wondergirls #Miss_a #bernardpark #newgg #newgirlgroup #jyptrainee #jyptrainee #fancy #japon #idol

  Cr por la traducción: @momoo_uwu

 •  37  4  22 minutes ago
 • iconic 🤧💜~
 • iconic 🤧💜~

 •  2  2  23 minutes ago

Top #mina Posts

 • And that’s on Tzuyu Yuna May and Jisung 🤡😂
#KPOP#YUNA
—
Comment your age In the comment 
@..Brizzy on tik tok
 • And that’s on Tzuyu Yuna May and Jisung 🤡😂
  #KPOP #YUNA

  Comment your age In the comment
  @..Brizzy on tik tok

 •  5,180  37  9 hours ago
 • ‘ calm down ‘ -
-
༄ ———— ꧁ ☕︎︎ 𝚊𝚛𝚝𝚒𝚜𝚝 𝚌𝚛𝚎𝚍𝚒𝚝 ✍︎︎ ꧂ ———— ༄
✔︎ ᴄʀᴇᴅɪᴛs: the artist: vexingturd ➪ on tumblr✔︎
☆ 𝕚𝕗 𝕪𝕠𝕦 𝕥𝕙𝕚𝕟𝕜 𝕠𝕣 𝕜𝕟𝕠𝕨 𝕚𝕧𝕖 𝕞𝕒𝕕𝕖 𝕒 𝕞𝕚𝕤𝕥𝕒𝕜𝕖 𝕒𝕟𝕕 𝕔𝕣𝕖𝕕𝕚𝕥𝕖𝕕 𝕥𝕙𝕖 𝕨𝕣𝕠𝕟𝕘 𝕡𝕖𝕣𝕤𝕠𝕟 𝕡𝕝𝕖𝕒𝕤𝕖 𝔻𝕄 𝕞𝕖 𝕤𝕠 𝕚 𝕔𝕒𝕟 𝕔𝕠𝕣𝕣𝕖𝕔𝕥 𝕚𝕥! ☆
☯︎︎ 𝚒𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚊𝚛𝚝𝚒𝚜𝚝 𝚍𝚘𝚎𝚜 𝚗𝚘𝚝 𝚠𝚊𝚗𝚝 𝚝𝚑𝚎𝚒𝚛 𝚊𝚛𝚝 𝚛𝚎𝚙𝚘𝚜𝚝𝚎𝚍 𝚙𝚕𝚎𝚊𝚜𝚎 𝙳𝙼 𝚏𝚘𝚛 𝚊𝚛𝚝 𝚛𝚎𝚖𝚘𝚟𝚊𝚕 ☯︎︎
✯ 𝑲𝒂𝒕𝒔𝒖𝒌𝒊 𝑩𝒂𝒌𝒖𝒈𝒐𝒖 ✯
𝗾𝘂𝗶𝗿𝗸: 𝗲𝘅𝗽𝗹𝗼𝘀𝗶𝗼𝗻
'𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒉𝒆𝒓𝒐 𝒂𝒍𝒘𝒂𝒚𝒔 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒊𝒏 𝒕𝒉𝒆 𝒆𝒏𝒅'
ⒻⓄⓁⓁⓄⓌ Ⓜ︎Ⓔ ⒻⓄⓇ Ⓜ︎ⓄⓇⒺ ⓀⒶⓉⓈⓊⓀⒾ ⒷⒶⓀⓊⒼⓄⓊ ⒸⓄⓃⓉⒺⓃⓉ
-
-
ignore tag: 
#myheroacademia #myhero #bokunoheroacademia #mha #anime #bakugou #bakugo #kacchan #katsukibakugou #katsukibakugo #bakugoukatsuki #bakugokatsuki #kiribaku #kirishima #eijirou #kirishimaeijirou #kirishimaeijiro #kirishimaejirou #eijiroukirishima #ejiroukirishima #denkikaminari #denki #hantasero #serohanta #mina #minaashido #bakusquad #explore #viral #explorepage
 • ‘ calm down ‘ -
  -
  ༄ ———— ꧁ ☕︎︎ 𝚊𝚛𝚝𝚒𝚜𝚝 𝚌𝚛𝚎𝚍𝚒𝚝 ✍︎︎ ꧂ ———— ༄
  ✔︎ ᴄʀᴇᴅɪᴛs: the artist: vexingturd ➪ on tumblr✔︎
  ☆ 𝕚𝕗 𝕪𝕠𝕦 𝕥𝕙𝕚𝕟𝕜 𝕠𝕣 𝕜𝕟𝕠𝕨 𝕚𝕧𝕖 𝕞𝕒𝕕𝕖 𝕒 𝕞𝕚𝕤𝕥𝕒𝕜𝕖 𝕒𝕟𝕕 𝕔𝕣𝕖𝕕𝕚𝕥𝕖𝕕 𝕥𝕙𝕖 𝕨𝕣𝕠𝕟𝕘 𝕡𝕖𝕣𝕤𝕠𝕟 𝕡𝕝𝕖𝕒𝕤𝕖 𝔻𝕄 𝕞𝕖 𝕤𝕠 𝕚 𝕔𝕒𝕟 𝕔𝕠𝕣𝕣𝕖𝕔𝕥 𝕚𝕥! ☆
  ☯︎︎ 𝚒𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚊𝚛𝚝𝚒𝚜𝚝 𝚍𝚘𝚎𝚜 𝚗𝚘𝚝 𝚠𝚊𝚗𝚝 𝚝𝚑𝚎𝚒𝚛 𝚊𝚛𝚝 𝚛𝚎𝚙𝚘𝚜𝚝𝚎𝚍 𝚙𝚕𝚎𝚊𝚜𝚎 𝙳𝙼 𝚏𝚘𝚛 𝚊𝚛𝚝 𝚛𝚎𝚖𝚘𝚟𝚊𝚕 ☯︎︎
  ✯ 𝑲𝒂𝒕𝒔𝒖𝒌𝒊 𝑩𝒂𝒌𝒖𝒈𝒐𝒖 ✯
  𝗾𝘂𝗶𝗿𝗸: 𝗲𝘅𝗽𝗹𝗼𝘀𝗶𝗼𝗻
  '𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒉𝒆𝒓𝒐 𝒂𝒍𝒘𝒂𝒚𝒔 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒊𝒏 𝒕𝒉𝒆 𝒆𝒏𝒅'
  ⒻⓄⓁⓁⓄⓌ Ⓜ︎Ⓔ ⒻⓄⓇ Ⓜ︎ⓄⓇⒺ ⓀⒶⓉⓈⓊⓀⒾ ⒷⒶⓀⓊⒼⓄⓊ ⒸⓄⓃⓉⒺⓃⓉ
  -
  -
  ignore tag:
  #myheroacademia #myhero #bokunoheroacademia #mha #anime #bakugou #bakugo #kacchan #katsukibakugou #katsukibakugo #bakugoukatsuki #bakugokatsuki #kiribaku #kirishima #eijirou #kirishimaeijirou #kirishimaeijiro #kirishimaejirou #eijiroukirishima #ejiroukirishima #denkikaminari #denki #hantasero #serohanta #mina #minaashido #bakusquad #explore #viral #explorepage

 •  1,473  6  12 hours ago
 • Who let her out of my pocket?
.
© ITZY PAN
 • Who let her out of my pocket?
  .
  © ITZY PAN

 •  5,265  16  11 hours ago
 • today i just wanted to write to let everyone know how much i appreciate the positive influence myoui mina has on my life. she truly makes my life more beautiful and happier than ever 💙
.
#트와이스 #Twice #Once #나연 #nayeon #jeongyeon #jungyeon #모모 #モモ #momo #사나 #湊崎紗夏 #サナ #sana #jihyo #미나 #名井南 #ミナ #mina #dahyun #chaeyoung #쯔위 #tzuyu
.
© kconusa
 • today i just wanted to write to let everyone know how much i appreciate the positive influence myoui mina has on my life. she truly makes my life more beautiful and happier than ever 💙
  .
  #트와이스 #Twice #Once #나연 #nayeon #jeongyeon #jungyeon #모모 #モモ #momo #사나 #湊崎紗夏 #サナ #sana #jihyo #미나 #名井南 #ミナ #mina #dahyun #chaeyoung #쯔위 #tzuyu
  .
  © kconusa

 •  3,392  15  6 hours ago