#likers Instagram Photos & Videos

likers - 10.8m posts

Latest #likers Posts

 • Well I should stay close to Kelly and that’s not a news 🤷🏻‍♀️😂
 • Well I should stay close to Kelly and that’s not a news 🤷🏻‍♀️😂
 •  0  1  1 hour ago
 • El es el nuevo, se llama Skar.❤️🤭
 • El es el nuevo, se llama Skar.❤️🤭
 •  11  1  1 hour ago
 • ㅅㄹㅎ
 • ㅅㄹㅎ
 •  30  1  1 hour ago
 • Friendzone🎭
 • Friendzone🎭
 •  9  1  1 hour ago
 • 자낳괴
 • 자낳괴
 •  68  2  1 hour ago
 • 사랑해 내 딸, 눈에 넣어도 안아픈 내 새끼
 • 사랑해 내 딸, 눈에 넣어도 안아픈 내 새끼
 •  82  3  2 hours ago
 • 우리 오태 ?
 • 우리 오태 ?
 •  85  9  3 hours ago
 • truffle mac >>> | #PHILLY 🤙
 • truffle mac >>> | #PHILLY 🤙
 •  303  9  7 hours ago
 • 소확행 실현좀
 • 소확행 실현좀
 •  103  15  8 hours ago
 • 🍸
 • 🍸
 •  113  6  14 hours ago

Top #likers Posts

 • в этом мире красоты не хватает простоты 🌸
 • в этом мире красоты не хватает простоты 🌸
 •  1,223  42  9 hours ago
 • -Zjarri i Dashurisë-
#Kapitulli191
-mas dy dite-
-Nicholasi-
Un: kur kem shku me i lyp doren Eres patem ble diqka dukati per qokollata. Diqka si varke e vogel (e shpjegojsha me dur). Si ajo qe i majm ilaqet. Duhet edhe ni qasi apo?
Alvina: ohahahhahahahahah smbesohet. Duhet me marr edhe lule. Lilium, jo orkidete jane ma tmira apo?
Un: se di qka duhet. Ja, ne mbramje na presinnnnnn. Nese svini un shkoj edhe vet, kallzonum qa me tha, i shkruj me ni leter edhe shkoj vet. Ja boj dyqysh un
Babi: mos u ban budall, sbohum hor me njerzt😂
-khu isha teper i emocionum, man fund Leonetta unazen tem ka me majt n gisht yayyyyyy. Se dy dit durt pom dridhen prej emocionev😩
...
-Leonetta-
Un: bab sikur ta marrim edhe gjyshin? moti se kam pa, mka marr malli
Babi: okej do t shkoj ta marr edhe kthehna
-nmbramje-
-na ishim gati veq i prisnim edhe kta. Ma nfund boni zilja. U pershendeta me babin e Nicholasit, Alvinen edhe ky met nfund. E mshela deren
Nicholasi: shum bukur po dokesh😭😍
Un: ditve tjera sjom dok a
Nicholasi: gjith ama sot pak ma ndryshe😂
-mputhi n ball si gjithe
Un: edhe ti. Hajde hyn
-hinen mrena ata folshin e un dola me Tesen me i qit kafet
Tesa: kafen me kryp posaqerisht per zotri Nicholasin
Un: gjynah bre😐
Tesa: zakonii
Un: anipro😂
...
-Nicholasi-
-na pruni kafet krejtve mu tfundit, u hutova mas bukuris saj, kha sa e bukur breee
-kur e provova pfff ma prishi gojen, me kryp
Un: qa o kjo??? (me za tvogel)
Un: leonett kafja jem...
-kur tmi ngulen krejt syt, leonetta ma qoj njanen vetull, e kuptova qe naj zakon o😖
Babi: arsyja e vizites tone dihet. Leonetta dhe djali jone Nicholasi jane njoft. Po, me bekimin e Zotit dhe sipas tradites kerkojme vajzen e juj per djalin ton, Nicholasin
BabiL: epoo, qa mujna me tha nkto raste?! Meqense jane pa, jane dashuru edhe jane marr vesh me njani tjetrin sna ngelet kurgjo tjeter veqse tu urojme jete te gjate te lumtur. Le te plaken s bashku ateher. Zoti ju dhafte lumturi
...
-Leonetta-
-ma von-
-krejt shkutun. Ishim tu e pastru tash shpin me Tesen edhe mamin. Shkova u ula n sallon te gjyshi
Gjyshi: qeky osht aj djali per te cilin vije te un me kajt a? per kta e shkrujte ate leter a
Un: 😳
Gjyshi: te thash mos u dorzo a pe sheh
 • -Zjarri i Dashurisë-
  #Kapitulli191
  -mas dy dite-
  -Nicholasi-
  Un: kur kem shku me i lyp doren Eres patem ble diqka dukati per qokollata. Diqka si varke e vogel (e shpjegojsha me dur). Si ajo qe i majm ilaqet. Duhet edhe ni qasi apo?
  Alvina: ohahahhahahahahah smbesohet. Duhet me marr edhe lule. Lilium, jo orkidete jane ma tmira apo?
  Un: se di qka duhet. Ja, ne mbramje na presinnnnnn. Nese svini un shkoj edhe vet, kallzonum qa me tha, i shkruj me ni leter edhe shkoj vet. Ja boj dyqysh un
  Babi: mos u ban budall, sbohum hor me njerzt😂
  -khu isha teper i emocionum, man fund Leonetta unazen tem ka me majt n gisht yayyyyyy. Se dy dit durt pom dridhen prej emocionev😩
  ...
  -Leonetta-
  Un: bab sikur ta marrim edhe gjyshin? moti se kam pa, mka marr malli
  Babi: okej do t shkoj ta marr edhe kthehna
  -nmbramje-
  -na ishim gati veq i prisnim edhe kta. Ma nfund boni zilja. U pershendeta me babin e Nicholasit, Alvinen edhe ky met nfund. E mshela deren
  Nicholasi: shum bukur po dokesh😭😍
  Un: ditve tjera sjom dok a
  Nicholasi: gjith ama sot pak ma ndryshe😂
  -mputhi n ball si gjithe
  Un: edhe ti. Hajde hyn
  -hinen mrena ata folshin e un dola me Tesen me i qit kafet
  Tesa: kafen me kryp posaqerisht per zotri Nicholasin
  Un: gjynah bre😐
  Tesa: zakonii
  Un: anipro😂
  ...
  -Nicholasi-
  -na pruni kafet krejtve mu tfundit, u hutova mas bukuris saj, kha sa e bukur breee
  -kur e provova pfff ma prishi gojen, me kryp
  Un: qa o kjo??? (me za tvogel)
  Un: leonett kafja jem...
  -kur tmi ngulen krejt syt, leonetta ma qoj njanen vetull, e kuptova qe naj zakon o😖
  Babi: arsyja e vizites tone dihet. Leonetta dhe djali jone Nicholasi jane njoft. Po, me bekimin e Zotit dhe sipas tradites kerkojme vajzen e juj per djalin ton, Nicholasin
  BabiL: epoo, qa mujna me tha nkto raste?! Meqense jane pa, jane dashuru edhe jane marr vesh me njani tjetrin sna ngelet kurgjo tjeter veqse tu urojme jete te gjate te lumtur. Le te plaken s bashku ateher. Zoti ju dhafte lumturi
  ...
  -Leonetta-
  -ma von-
  -krejt shkutun. Ishim tu e pastru tash shpin me Tesen edhe mamin. Shkova u ula n sallon te gjyshi
  Gjyshi: qeky osht aj djali per te cilin vije te un me kajt a? per kta e shkrujte ate leter a
  Un: 😳
  Gjyshi: te thash mos u dorzo a pe sheh
 •  126  0  2 hours ago