#kffmitrovica Instagram Photos & Videos

kffmitrovica - 22 posts

Hashtag Popularity

1.4
average comments
124.6
average likes

Latest #kffmitrovica Posts

 • Komuna e Mitrovicës, Drejtoria për Kultur Rini dhe Sport, shpalli sonte më të mirët për Vitin 2019, KFF Mitrovica edhe këtë vitë morri Çmimet kryesore duke u vlersuar lartë nga Komuna e Mitrovicës për sukseset e arritura Shpallja Kampion të Kosovës në Kategorin e Femrave, Fitues të Kupës së Kosovës në Kategorin e Femrave si dhe pjesmarrja në Ligën e Kampionve dhe Kualifikimi në Roundin e 32 skuadrave më të mira në Europë.

KFF Mitrovica është shpallur Klubi më i mir për Vitin 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

Hajrullah Haxhiu kryetari i klubit KFF Mitrovica është shpallur puntori sportiv i Vitit 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

Seid Onbashi është shpallur Treneri më i mir i Vitit 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

Albulena Fejza është shpallur Shpresa e Vitit 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

Liridona Syla është shpallur Sportistja e Vitit 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

KFF Mitrovica faleminderon Komunën e Mitrovicës për vlersimin dhe përkrahjen e vazhdushme ndaj skuadrës tonë.

#KFFMitrovica
 • Komuna e Mitrovicës, Drejtoria për Kultur Rini dhe Sport, shpalli sonte më të mirët për Vitin 2019, KFF Mitrovica edhe këtë vitë morri Çmimet kryesore duke u vlersuar lartë nga Komuna e Mitrovicës për sukseset e arritura Shpallja Kampion të Kosovës në Kategorin e Femrave, Fitues të Kupës së Kosovës në Kategorin e Femrave si dhe pjesmarrja në Ligën e Kampionve dhe Kualifikimi në Roundin e 32 skuadrave më të mira në Europë.

  KFF Mitrovica është shpallur Klubi më i mir për Vitin 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

  Hajrullah Haxhiu kryetari i klubit KFF Mitrovica është shpallur puntori sportiv i Vitit 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

  Seid Onbashi është shpallur Treneri më i mir i Vitit 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

  Albulena Fejza është shpallur Shpresa e Vitit 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

  Liridona Syla është shpallur Sportistja e Vitit 2019 nga Komuna e Mitrovicës.

  KFF Mitrovica faleminderon Komunën e Mitrovicës për vlersimin dhe përkrahjen e vazhdushme ndaj skuadrës tonë.

  #KFFMitrovica

 •  99  0  24 January, 2020
 • Darka e Pêrbashkët e Kryesis dhe Lojtareve #KFFMitrovica
 • Darka e Pêrbashkët e Kryesis dhe Lojtareve #KFFMitrovica

 •  110  0  4 hours ago
 • 🇦🇱👐 Ekipi KFF Mitrovica kategoria e vashave siguron pjesëmarrjen në Champions League Shkruhet historia kategoria e vashave KFF Mitrovica siguron pjesëmarrjen në Champions League. Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bënë vashat nga Mitrovica.
Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër ekipit ZKF Breznica, KFF Mitrovica ka siguruar pjesëmarrjen në Champions League. Ndryshe KFF Mitrovica edhe me një barazim eventual do ta siguronte pjesëmarrjen në Champions League.
KFF Mitrovica bëhet ekipi i parë në futboll që siguron kualifikimin në roundin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve.
I urojmë suksese ekipit KFF të Mitrovicës, stafit teknik, klubit, qytetit të Mitrovicës dhe gjithë Kosovës! 🇦🇱👐 https://alva.al/2019/08/15/ekipi-kff-mitrovica-kategoria-e-vashave-siguron-pjesemarrjen-ne-champions-league/
#alvaabanianvaluesvleratshqiptare 
#mitrovica #kffmitrovica #suksese 
#kategoriavashave #urime
 • 🇦🇱👐 Ekipi KFF Mitrovica kategoria e vashave siguron pjesëmarrjen në Champions League Shkruhet historia kategoria e vashave KFF Mitrovica siguron pjesëmarrjen në Champions League. Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bënë vashat nga Mitrovica.
  Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër ekipit ZKF Breznica, KFF Mitrovica ka siguruar pjesëmarrjen në Champions League. Ndryshe KFF Mitrovica edhe me një barazim eventual do ta siguronte pjesëmarrjen në Champions League.
  KFF Mitrovica bëhet ekipi i parë në futboll që siguron kualifikimin në roundin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve.
  I urojmë suksese ekipit KFF të Mitrovicës, stafit teknik, klubit, qytetit të Mitrovicës dhe gjithë Kosovës! 🇦🇱👐 https://alva.al/2019/08/15/ekipi-kff-mitrovica-kategoria-e-vashave-siguron-pjesemarrjen-ne-champions-league/
  #alvaabanianvaluesvleratshqiptare
  #mitrovica #kffmitrovica #suksese
  #kategoriavashave #urime

 •  6  0  15 August, 2019
 • KFF MITROVICA kualifikim historik ne 32 ekipet me tmira të Uefa Women's Champions League!
Jam krenare qe pata shansin dhe fatin te kontriboj dhe te jem pjese ne kete arritje te Ekipit ! 
Bashkë do mund te shkojm me larg, dhe te arrijme suksese te tjera ! 
Para e forca MITROVICA , Faleminderit presidences, stafit teknik per punen e palodhshme , familjes time dhe gjithe atyre qe na mbeshteten ne kete arritje historike ne futbollin e femrave, qe mban emrin: KFF Mitrovica !! Nje falenderim i veçant shkon per bashklojtaret qe dhan 100% ne fush dhe e perkrahem njera tjetren deri ne fund 💚
#NeShkruajmHistorin #KffMitrovica #Kosova #mitrovica 💚💚🙏🏻🙏🏻
 • KFF MITROVICA kualifikim historik ne 32 ekipet me tmira të Uefa Women's Champions League!
  Jam krenare qe pata shansin dhe fatin te kontriboj dhe te jem pjese ne kete arritje te Ekipit !
  Bashkë do mund te shkojm me larg, dhe te arrijme suksese te tjera !
  Para e forca MITROVICA , Faleminderit presidences, stafit teknik per punen e palodhshme , familjes time dhe gjithe atyre qe na mbeshteten ne kete arritje historike ne futbollin e femrave, qe mban emrin: KFF Mitrovica !! Nje falenderim i veçant shkon per bashklojtaret qe dhan 100% ne fush dhe e perkrahem njera tjetren deri ne fund 💚
  #NeShkruajmHistorin #KffMitrovica #Kosova #mitrovica 💚💚🙏🏻🙏🏻

 •  445  18  15 August, 2019
 • KFF Mitrovica hyri në histori të futbollit të vendit tonë. Vashat e Mitrovicës janë kualifikuar në raundin tjetër në “Champions League Women”, duke hyrë në mesin e 32 skuadrave më të forta të Evropës.

Urime dhe suksese të reja!

#DhurataHoxha #KffMitrovica #womenschampionsleague
 • KFF Mitrovica hyri në histori të futbollit të vendit tonë. Vashat e Mitrovicës janë kualifikuar në raundin tjetër në “Champions League Women”, duke hyrë në mesin e 32 skuadrave më të forta të Evropës.

  Urime dhe suksese të reja!

  #DhurataHoxha #KffMitrovica #womenschampionsleague

 •  117  1  14 August, 2019
 • KFF Mitrovica🇽🇰⚽️, kualifikohet tutje me bilanc 100 për qind fitore💪✔ Krahas futbollit të djemëve, edhe femrat po i vazhdojnë sukseset në arenën ndërkombëtare.

Klubi i Mitrovicës ka shkruar historinë e futbollit kosovar, duke u bërë skuadra e parë që kalon grupin kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Vashat tona, kampione të vendit, shënuan tri fitore në po aq ndeshje, duke zënë vendin e parë në grupin e dytë.

Ato mposhtën sot kampionet e Malit të Zi, Breznica, 1:0, ndërsa ditë më parë mundën edhe Clujin e Rumanisë dhe NSA Sofia të Bullgarisë.

Mitrovica hyri në mesin e 32 skuadrave më të mira të Evropës.
Komiteti Olimpik i Kosovës uron KFF Mitrovicën dhe gjithë komunitetin e futbollit për suksesin e arritur.

#ChampionsLeague #KFFMitrovica #FFK @kff.mitrovica @aarlindaa_t @_aureela._ @_alkeeta_02
 • KFF Mitrovica🇽🇰⚽️, kualifikohet tutje me bilanc 100 për qind fitore💪✔ Krahas futbollit të djemëve, edhe femrat po i vazhdojnë sukseset në arenën ndërkombëtare.

  Klubi i Mitrovicës ka shkruar historinë e futbollit kosovar, duke u bërë skuadra e parë që kalon grupin kualifikues të Ligës së Kampionëve.

  Vashat tona, kampione të vendit, shënuan tri fitore në po aq ndeshje, duke zënë vendin e parë në grupin e dytë.

  Ato mposhtën sot kampionet e Malit të Zi, Breznica, 1:0, ndërsa ditë më parë mundën edhe Clujin e Rumanisë dhe NSA Sofia të Bullgarisë.

  Mitrovica hyri në mesin e 32 skuadrave më të mira të Evropës.
  Komiteti Olimpik i Kosovës uron KFF Mitrovicën dhe gjithë komunitetin e futbollit për suksesin e arritur.

  #ChampionsLeague #KFFMitrovica #FFK @kff.mitrovica @aarlindaa_t @_aureela._ @_alkeeta_02

 •  123  0  13 August, 2019
 • Pjesëmarrje masive e bizneseve dhe klubeve të Komunës së Mitrovicës në diskutimin me drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës, presidentin Besim Hasani dhe sekretarin e përgjithshëm, Shasivar Haxhijaj, të cilët e shpalosën në detaje Rregulloren për përcaktimin e kritereve, procedurave dhe formës për vërtetimin e sponsorizimit në sport.

#RregullorjaeLigjitPërSponsorizim Komuna e Mitrovicës - Faqe zyrtare #KFTrepça'89 #KFTrepça #KBTrepça #KHTrepça #KKTrepça #KFFMitrovica
 • Pjesëmarrje masive e bizneseve dhe klubeve të Komunës së Mitrovicës në diskutimin me drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës, presidentin Besim Hasani dhe sekretarin e përgjithshëm, Shasivar Haxhijaj, të cilët e shpalosën në detaje Rregulloren për përcaktimin e kritereve, procedurave dhe formës për vërtetimin e sponsorizimit në sport.

  #RregullorjaeLigjitPërSponsorizim Komuna e Mitrovicës - Faqe zyrtare #KFTrepça'89 #KFTrepça #KBTrepça #KHTrepça #KKTrepça #KFFMitrovica

 •  21  0  5 April, 2018
 • Më shumë se një ekip. #KFFMITROVICA L⚽💚E
 • Më shumë se një ekip. #KFFMITROVICA L⚽💚E

 •  119  0  27 December, 2016

Top #kffmitrovica Posts

 • Pjesëmarrje masive e bizneseve dhe klubeve të Komunës së Mitrovicës në diskutimin me drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës, presidentin Besim Hasani dhe sekretarin e përgjithshëm, Shasivar Haxhijaj, të cilët e shpalosën në detaje Rregulloren për përcaktimin e kritereve, procedurave dhe formës për vërtetimin e sponsorizimit në sport.

#RregullorjaeLigjitPërSponsorizim Komuna e Mitrovicës - Faqe zyrtare #KFTrepça'89 #KFTrepça #KBTrepça #KHTrepça #KKTrepça #KFFMitrovica
 • Pjesëmarrje masive e bizneseve dhe klubeve të Komunës së Mitrovicës në diskutimin me drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës, presidentin Besim Hasani dhe sekretarin e përgjithshëm, Shasivar Haxhijaj, të cilët e shpalosën në detaje Rregulloren për përcaktimin e kritereve, procedurave dhe formës për vërtetimin e sponsorizimit në sport.

  #RregullorjaeLigjitPërSponsorizim Komuna e Mitrovicës - Faqe zyrtare #KFTrepça'89 #KFTrepça #KBTrepça #KHTrepça #KKTrepça #KFFMitrovica

 •  21  0  5 April, 2018
 • 🇦🇱👐 Ekipi KFF Mitrovica kategoria e vashave siguron pjesëmarrjen në Champions League Shkruhet historia kategoria e vashave KFF Mitrovica siguron pjesëmarrjen në Champions League. Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bënë vashat nga Mitrovica.
Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër ekipit ZKF Breznica, KFF Mitrovica ka siguruar pjesëmarrjen në Champions League. Ndryshe KFF Mitrovica edhe me një barazim eventual do ta siguronte pjesëmarrjen në Champions League.
KFF Mitrovica bëhet ekipi i parë në futboll që siguron kualifikimin në roundin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve.
I urojmë suksese ekipit KFF të Mitrovicës, stafit teknik, klubit, qytetit të Mitrovicës dhe gjithë Kosovës! 🇦🇱👐 https://alva.al/2019/08/15/ekipi-kff-mitrovica-kategoria-e-vashave-siguron-pjesemarrjen-ne-champions-league/
#alvaabanianvaluesvleratshqiptare 
#mitrovica #kffmitrovica #suksese 
#kategoriavashave #urime
 • 🇦🇱👐 Ekipi KFF Mitrovica kategoria e vashave siguron pjesëmarrjen në Champions League Shkruhet historia kategoria e vashave KFF Mitrovica siguron pjesëmarrjen në Champions League. Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bënë vashat nga Mitrovica.
  Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër ekipit ZKF Breznica, KFF Mitrovica ka siguruar pjesëmarrjen në Champions League. Ndryshe KFF Mitrovica edhe me një barazim eventual do ta siguronte pjesëmarrjen në Champions League.
  KFF Mitrovica bëhet ekipi i parë në futboll që siguron kualifikimin në roundin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve.
  I urojmë suksese ekipit KFF të Mitrovicës, stafit teknik, klubit, qytetit të Mitrovicës dhe gjithë Kosovës! 🇦🇱👐 https://alva.al/2019/08/15/ekipi-kff-mitrovica-kategoria-e-vashave-siguron-pjesemarrjen-ne-champions-league/
  #alvaabanianvaluesvleratshqiptare
  #mitrovica #kffmitrovica #suksese
  #kategoriavashave #urime

 •  6  0  15 August, 2019
 • KFF Mitrovica🇽🇰⚽️, kualifikohet tutje me bilanc 100 për qind fitore💪✔ Krahas futbollit të djemëve, edhe femrat po i vazhdojnë sukseset në arenën ndërkombëtare.

Klubi i Mitrovicës ka shkruar historinë e futbollit kosovar, duke u bërë skuadra e parë që kalon grupin kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Vashat tona, kampione të vendit, shënuan tri fitore në po aq ndeshje, duke zënë vendin e parë në grupin e dytë.

Ato mposhtën sot kampionet e Malit të Zi, Breznica, 1:0, ndërsa ditë më parë mundën edhe Clujin e Rumanisë dhe NSA Sofia të Bullgarisë.

Mitrovica hyri në mesin e 32 skuadrave më të mira të Evropës.
Komiteti Olimpik i Kosovës uron KFF Mitrovicën dhe gjithë komunitetin e futbollit për suksesin e arritur.

#ChampionsLeague #KFFMitrovica #FFK @kff.mitrovica @aarlindaa_t @_aureela._ @_alkeeta_02
 • KFF Mitrovica🇽🇰⚽️, kualifikohet tutje me bilanc 100 për qind fitore💪✔ Krahas futbollit të djemëve, edhe femrat po i vazhdojnë sukseset në arenën ndërkombëtare.

  Klubi i Mitrovicës ka shkruar historinë e futbollit kosovar, duke u bërë skuadra e parë që kalon grupin kualifikues të Ligës së Kampionëve.

  Vashat tona, kampione të vendit, shënuan tri fitore në po aq ndeshje, duke zënë vendin e parë në grupin e dytë.

  Ato mposhtën sot kampionet e Malit të Zi, Breznica, 1:0, ndërsa ditë më parë mundën edhe Clujin e Rumanisë dhe NSA Sofia të Bullgarisë.

  Mitrovica hyri në mesin e 32 skuadrave më të mira të Evropës.
  Komiteti Olimpik i Kosovës uron KFF Mitrovicën dhe gjithë komunitetin e futbollit për suksesin e arritur.

  #ChampionsLeague #KFFMitrovica #FFK @kff.mitrovica @aarlindaa_t @_aureela._ @_alkeeta_02

 •  123  0  13 August, 2019