#drimadhe Instagram Photos & Videos

drimadhe - 325 posts

Latest #drimadhe Posts

 • 🍝FOOD TREASURES 🍷🍉
Ju kishim thënë në një prej postimeve tona që për kuzhinën e @hotelorangedhermi HotelOrange Dhermi do t’ju flasim kur ta provojmë vetë. Dhe sot, meqë e provuam vetë, po ju themi dy fjalë:
E para, qetësia e pashoqe që ndjen me peisazhin e gjelbër shoqëruar nga kënga e gjinkallave, me detin në të djathë, që është vetëm 20 m larg dhe shmang gjithë zhurmat e bregut, nuk ka të paguar as me flori. 
E dyta, linguinet me fruta deti ishin një vepër arti, ato nuk duhet t’i lini në asnjë rast, kurse salmoni i zgarës, s’kam ç’të them. Shoqëruar me sepje e oktapod, përveç ekzaltimit të lëngut të portokallit, ka një shije intensive që zor se do ta çonit dot deri në fund. Ne e çuam, kuptohet, se për këto punë të marrim gjak në vetull po kemi hallin tuaj. 
Kështu që i lumshin duart shef Astritit dhe faleminderit Hotel Orange. 
A, se harrova; çmimet janë si në qytet jo si në plazh, e aq më pak, siç akuzoni ju Dhërmiun. Për shembull: një linguine me fruta deti 650 lekë. Të tjerat llogaritini vetë. 
Dhe mos e shani më Dhërmiun kur nuk e njihni sa duhet. 🐬🐟💦🌺❤️💚💙🍝🍅⛵️🍷🍹🛥 .
.
.
#food #foodporn #foodphotography #foodie #foods #foodstagram #foodgasm #foody #foodlover #foodblogger #dhermi #albania #sea #sun #love #loveforfood #drimadhe #drimadesbeach #travel #travelmagazine #travelmagazinealbania #travelfood #foodtravel #blog #blogger #albaniantravelblogger
 • 🍝FOOD TREASURES 🍷🍉
  Ju kishim thënë në një prej postimeve tona që për kuzhinën e @hotelorangedhermi HotelOrange Dhermi do t’ju flasim kur ta provojmë vetë. Dhe sot, meqë e provuam vetë, po ju themi dy fjalë:
  E para, qetësia e pashoqe që ndjen me peisazhin e gjelbër shoqëruar nga kënga e gjinkallave, me detin në të djathë, që është vetëm 20 m larg dhe shmang gjithë zhurmat e bregut, nuk ka të paguar as me flori.
  E dyta, linguinet me fruta deti ishin një vepër arti, ato nuk duhet t’i lini në asnjë rast, kurse salmoni i zgarës, s’kam ç’të them. Shoqëruar me sepje e oktapod, përveç ekzaltimit të lëngut të portokallit, ka një shije intensive që zor se do ta çonit dot deri në fund. Ne e çuam, kuptohet, se për këto punë të marrim gjak në vetull po kemi hallin tuaj.
  Kështu që i lumshin duart shef Astritit dhe faleminderit Hotel Orange.
  A, se harrova; çmimet janë si në qytet jo si në plazh, e aq më pak, siç akuzoni ju Dhërmiun. Për shembull: një linguine me fruta deti 650 lekë. Të tjerat llogaritini vetë.
  Dhe mos e shani më Dhërmiun kur nuk e njihni sa duhet. 🐬🐟💦🌺❤️💚💙🍝🍅⛵️🍷🍹🛥 .
  .
  .
  #food #foodporn #foodphotography #foodie #foods #foodstagram #foodgasm #foody #foodlover #foodblogger #dhermi #albania #sea #sun #love #loveforfood #drimadhe #drimadesbeach #travel #travelmagazine #travelmagazinealbania #travelfood #foodtravel #blog #blogger #albaniantravelblogger
 •  87  0  12 July, 2019
 • Ju kishim thënë në një prej postimeve tona që për kuzhinën e @hotelorangedhermi HotelOrange Dhermi do t’ju flasim kur ta provojmë vetë. Dhe sot, meqë e provuam vetë, po ju themi dy fjalë:
E para, qetësia e pashoqe që ndjen me peisazhin e gjelbër shoqëruar nga kënga e gjinkallave, me detin në të djathë, që është vetëm 20 m larg dhe shmang gjithë zhurmat e bregut, nuk ka të paguar as me flori. 
E dyta, linguinet me fruta deti ishin një vepër arti, ato nuk duhet t’i lini në asnjë rast, kurse salmoni i zgarës, s’kam ç’të them. Shoqëruar me sepje e oktapod, përveç ekzaltimit të lëngut të portokallit, ka një shije intensive që zor se do ta çonit dot deri në fund. Ne e çuam, kuptohet, se për këto punë të marrim gjak në vetull po kemi hallin tuaj. 
Kështu që i lumshin duart shef Astritit dhe faleminderit Hotel Orange. 
A, se harrova; çmimet janë si në qytet jo si në plazh, e aq më pak, siç akuzoni ju Dhërmiun. Për shembull: një linguine me fruta deti 650 lekë. Të tjerat llogaritini vetë. 
Dhe mos e shani më Dhërmiun kur nuk e njihni sa duhet. 🐬🐟💦🌺❤️💚💙🍝🍅⛵️🍷🍹🛥 .
.
.
#food #foodporn #foodphotography #foodie #foods #foodstagram #foodgasm #foody #foodlover #foodblogger #dhermi #albania #sea #sun #love #loveforfood #drimadhe #drimadesbeach #travel #travelmagazine #travelmagazinealbania #travelfood #foodtravel #blog #blogger #albaniantravelblogger
 • Ju kishim thënë në një prej postimeve tona që për kuzhinën e @hotelorangedhermi HotelOrange Dhermi do t’ju flasim kur ta provojmë vetë. Dhe sot, meqë e provuam vetë, po ju themi dy fjalë:
  E para, qetësia e pashoqe që ndjen me peisazhin e gjelbër shoqëruar nga kënga e gjinkallave, me detin në të djathë, që është vetëm 20 m larg dhe shmang gjithë zhurmat e bregut, nuk ka të paguar as me flori.
  E dyta, linguinet me fruta deti ishin një vepër arti, ato nuk duhet t’i lini në asnjë rast, kurse salmoni i zgarës, s’kam ç’të them. Shoqëruar me sepje e oktapod, përveç ekzaltimit të lëngut të portokallit, ka një shije intensive që zor se do ta çonit dot deri në fund. Ne e çuam, kuptohet, se për këto punë të marrim gjak në vetull po kemi hallin tuaj.
  Kështu që i lumshin duart shef Astritit dhe faleminderit Hotel Orange.
  A, se harrova; çmimet janë si në qytet jo si në plazh, e aq më pak, siç akuzoni ju Dhërmiun. Për shembull: një linguine me fruta deti 650 lekë. Të tjerat llogaritini vetë.
  Dhe mos e shani më Dhërmiun kur nuk e njihni sa duhet. 🐬🐟💦🌺❤️💚💙🍝🍅⛵️🍷🍹🛥 .
  .
  .
  #food #foodporn #foodphotography #foodie #foods #foodstagram #foodgasm #foody #foodlover #foodblogger #dhermi #albania #sea #sun #love #loveforfood #drimadhe #drimadesbeach #travel #travelmagazine #travelmagazinealbania #travelfood #foodtravel #blog #blogger #albaniantravelblogger
 •  70  1  11 July, 2019
 • Я не могу остановиться ... Это лучшее, что я видела в своей жизни, на данный момент... как жаль, что нельзя передать шум северного моря, мягкость ягеля под ногами, величие скал и запах соли . Как жаль, что не каждый сможет испытать тот восторг , когда ты стоишь на краю скалистого обрыва, вглядываешься в даль и остро осознаёшь то, что уже ничего не важно, у тебя есть все . Ты счастлив
#murmansk #teriberka #morning #travel #drimadhe #more#followforfollowback #motivationalquotes #positivevibes #interiordesign #beautifuldestinations #world #worldwide
 • Я не могу остановиться ... Это лучшее, что я видела в своей жизни, на данный момент... как жаль, что нельзя передать шум северного моря, мягкость ягеля под ногами, величие скал и запах соли . Как жаль, что не каждый сможет испытать тот восторг , когда ты стоишь на краю скалистого обрыва, вглядываешься в даль и остро осознаёшь то, что уже ничего не важно, у тебя есть все . Ты счастлив
  #murmansk #teriberka #morning #travel #drimadhe #more #followforfollowback #motivationalquotes #positivevibes #interiordesign #beautifuldestinations #world #worldwide
 •  29  2  24 September, 2018
 • ☀💦🚤 5 Dite Plazh ne #RIVIEREN Shqiptare me Skaf
👉Nisje Dt. 20 Gusht! 5 Dite Plazh! Cmimi 199€
⛱ Plazh ne #Dhermi, #Gjipe, #Grame, #Jal & #Drimadhe 💙 Lundrim me Skaf ne #GJIPE dhe Gjiri #GRAMES
🌠 Akomodimi ne Dhermi, hotel Belle Vue 3 Yje (me pishine)
🎵 Mbremjet ne Folite Marine Jal dhe Havana Club Dhermi ⚜ Programi: http://albaniatravelvoyage.al/package/5ditriviera/ 🔖🔖 Ne Cmim Perfshihet ➽ Akomodimi per 4 nete ne hotel ne Dhermi
➽ Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
➽ Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane
➽ Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades
➽ 4 Mengjese dhe 4 Darka ne restorantin e hotelit
➽ Perdorimi i pishines se hotelit per 5 ditet e qendritmit 🔊🔊🔉Kontakt 🔊🔊🔉
☎Tel: +355 69 35 31 359
📩Email: info@albaniatravelvoyage.com
✉👍Ose na shkruani ne Inbox 📫 Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, (perballe Optika Romes) 100m siper pazarit te ri
 • ☀💦🚤 5 Dite Plazh ne #RIVIEREN Shqiptare me Skaf
  👉Nisje Dt. 20 Gusht! 5 Dite Plazh! Cmimi 199€
  ⛱ Plazh ne #Dhermi, #Gjipe, #Grame, #Jal & #Drimadhe 💙 Lundrim me Skaf ne #GJIPE dhe Gjiri #GRAMES
  🌠 Akomodimi ne Dhermi, hotel Belle Vue 3 Yje (me pishine)
  🎵 Mbremjet ne Folite Marine Jal dhe Havana Club Dhermi ⚜ Programi: http://albaniatravelvoyage.al/package/5ditriviera/ 🔖🔖 Ne Cmim Perfshihet ➽ Akomodimi per 4 nete ne hotel ne Dhermi
  ➽ Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
  ➽ Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane
  ➽ Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades
  ➽ 4 Mengjese dhe 4 Darka ne restorantin e hotelit
  ➽ Perdorimi i pishines se hotelit per 5 ditet e qendritmit 🔊🔊🔉Kontakt 🔊🔊🔉
  ☎Tel: +355 69 35 31 359
  📩Email: info@albaniatravelvoyage.com
  ✉👍Ose na shkruani ne Inbox 📫 Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, (perballe Optika Romes) 100m siper pazarit te ri
 •  51  0  19 August, 2018
 • 🌊 5 Dite Plazh ne #RIVIERE! 🤩Lundrim me #skaf 🤩
😍😍 Nisje Dt. 20 Gusht! ❥ 5 Dite Plazh! ❥ Cmimi 199€
🏝☀⛱ Plazh ne #Dhermi, #Gjipe, #Grame, #Jal & #Drimadhe 🛥 Lundrim me Skaf ne #GJIPE dhe Gjiri #GRAMES
🌝 Akomodimi ne Dhermi, hotel Belle Vue 3 Yje (me pishine)
🎧 Mbremjet ne Folite Marine Jale dhe Havana Club Dhermi ⚜⚜ Ne Cmim Perfshihet √ Akomodimi per 4 nete ne hotel ne Dhermi
√ Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
√ Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane
√ Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades
√ 4 Mengjese dhe 4 Darka ne restorantin e hotelit
√ Perdorimi i pishines se hotelit per 5 ditet e qendritmit
 • 🌊 5 Dite Plazh ne #RIVIERE! 🤩Lundrim me #skaf 🤩
  😍😍 Nisje Dt. 20 Gusht! ❥ 5 Dite Plazh! ❥ Cmimi 199€
  🏝☀⛱ Plazh ne #Dhermi, #Gjipe, #Grame, #Jal & #Drimadhe 🛥 Lundrim me Skaf ne #GJIPE dhe Gjiri #GRAMES
  🌝 Akomodimi ne Dhermi, hotel Belle Vue 3 Yje (me pishine)
  🎧 Mbremjet ne Folite Marine Jale dhe Havana Club Dhermi ⚜⚜ Ne Cmim Perfshihet √ Akomodimi per 4 nete ne hotel ne Dhermi
  √ Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
  √ Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane
  √ Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades
  √ 4 Mengjese dhe 4 Darka ne restorantin e hotelit
  √ Perdorimi i pishines se hotelit per 5 ditet e qendritmit
 •  34  0  18 August, 2018
 •  261  11  16 June, 2018
 • TANGO ART Presenta 
ESCUELA Universo Latino (Albania) 
Mi Equipo de trabajo. 
Show de Tango Argentino,
La mejor Animacion Latina en vivo
 • TANGO ART Presenta
  ESCUELA Universo Latino (Albania)
  Mi Equipo de trabajo.
  Show de Tango Argentino,
  La mejor Animacion Latina en vivo
 •  75  2  29 August, 2017
 • ☀🏖
 • ☀🏖
 •  77  9  25 August, 2017
 • Пока @por4a1986 покорял воду и воздух, меня покоряли албанские пляжи #jale и #drimadhe своей свежей и кристальной водой. Наплавалась вдоволь. А вечером отметила, что малиновый цвет очень даже к лицу. P.s. На пляже, что на первом фото, есть лежаки с арендой в 100 евро😵#ksamil#vlore#albania#vacation#summer#sea#sun#beach#albanianbeach#vsco#vscocam#vscocamera
 • Пока @por4a1986 покорял воду и воздух, меня покоряли албанские пляжи #jale и #drimadhe своей свежей и кристальной водой. Наплавалась вдоволь. А вечером отметила, что малиновый цвет очень даже к лицу. P.s. На пляже, что на первом фото, есть лежаки с арендой в 100 евро😵 #ksamil #vlore #albania #vacation #summer #sea #sun #beach #albanianbeach #vsco #vscocam #vscocamera
 •  89  3  20 August, 2017

Top #drimadhe Posts