#couplesgoals Instagram Photos & Videos

couplesgoals - 2.9m posts

Latest #couplesgoals Posts

 • #like4like #follow4followback #lovestory #couplesgoals #kap122
Klejdi:pse po me injoron Anja?!
Anja:waaa,e vure re?!
Klejdi:epo....sme pergjigjesh ne celular,hiqesh si fjetur,nuk me ndihmove me Melisen....
Keshtu qe...po,e vura re.
Por,pse?
Anja:e zgjidhe problemin e Melises?!
Pse te injoronte ajo?!
Sepse kjo ka rendesi!
Klejdi:ajo tha qe nuk ka rendesi meqe jemi serish mire.
Anja:mire,as per mua nuk ka rendesi per ty.
Klejdi:Anja!
Mjaft tani,me trego!
Anja:nese do i kushtoje vemendjen fjaleve te mia,do e kishe kuptuar...
Klejdi:do te te them me fal?
Anja:as qe me plas!
Klejdi:pse dreqin je nevrikosur pra?!
Anja:desha te vij me ju!
Po me pelqente dhe ti ...
Ti as qe me vure veshin!
Me injorove!
Une thjesht po te jap ate qe meriton!
Klejdi:pra ...kaq eshte arsyeja?!
Anja:patjeter qe per ty seshte asgje.
Klejdi:por...
Jo,jo me vjen keq...
Thjesht se nuk e mendoja keshtu,me fal!
Anja:nuk e dua faljen tende!
(Me ra telefoni.)
๐Ÿ“ฑ๐Ÿ“ฒ
Majk:dikush po tallet me ne!
Na grabiten serish te Aliu!
Klejdi:cfare?!
I ndalet?
Majk:jo,jane larguar!
Klejdi:po vijme!
Majk:po vini?!
(Mbylla celularin dhe iu drejtova Anjes.)
Klejdi:meqe nuk do faljen,ndoshta do te vish dhe te me ndihmosh te zgjidhin nje ceshtje tjeter.
Grabitja u perserit,pastaj...heren e pare,,,,nuk kishte emocion,se i kishin kapur te tjeret.
(Nuk foli,kryqezoi duart dhe shikoi anash.)
Klejdi:do vish?
Anja:Mire!!!
Dhe mjaft ma bere ate fytyre te qete,dukesh si idiot!
Klejdi:ughhh!
Te dua!
(E putha ne faqe dhe ajo me pa e hutuar.)
Klejdi:si shoqe....
Anja:e di,por leri se ste shkon.
Dil sa te vishem.
Klejdi:mendova se do shperblehesha disi qe po te marr...
Anja:po guxove te shikosh,ti nxjerr syte nga vendi!
Klejdi:ta besoj...
Mire dola...
(Qeshem te dy.)
 • #like4like #follow4followback #lovestory #couplesgoals #kap122
  Klejdi:pse po me injoron Anja?!
  Anja:waaa,e vure re?!
  Klejdi:epo....sme pergjigjesh ne celular,hiqesh si fjetur,nuk me ndihmove me Melisen....
  Keshtu qe...po,e vura re.
  Por,pse?
  Anja:e zgjidhe problemin e Melises?!
  Pse te injoronte ajo?!
  Sepse kjo ka rendesi!
  Klejdi:ajo tha qe nuk ka rendesi meqe jemi serish mire.
  Anja:mire,as per mua nuk ka rendesi per ty.
  Klejdi:Anja!
  Mjaft tani,me trego!
  Anja:nese do i kushtoje vemendjen fjaleve te mia,do e kishe kuptuar...
  Klejdi:do te te them me fal?
  Anja:as qe me plas!
  Klejdi:pse dreqin je nevrikosur pra?!
  Anja:desha te vij me ju!
  Po me pelqente dhe ti ...
  Ti as qe me vure veshin!
  Me injorove!
  Une thjesht po te jap ate qe meriton!
  Klejdi:pra ...kaq eshte arsyeja?!
  Anja:patjeter qe per ty seshte asgje.
  Klejdi:por...
  Jo,jo me vjen keq...
  Thjesht se nuk e mendoja keshtu,me fal!
  Anja:nuk e dua faljen tende!
  (Me ra telefoni.)
  ๐Ÿ“ฑ๐Ÿ“ฒ
  Majk:dikush po tallet me ne!
  Na grabiten serish te Aliu!
  Klejdi:cfare?!
  I ndalet?
  Majk:jo,jane larguar!
  Klejdi:po vijme!
  Majk:po vini?!
  (Mbylla celularin dhe iu drejtova Anjes.)
  Klejdi:meqe nuk do faljen,ndoshta do te vish dhe te me ndihmosh te zgjidhin nje ceshtje tjeter.
  Grabitja u perserit,pastaj...heren e pare,,,,nuk kishte emocion,se i kishin kapur te tjeret.
  (Nuk foli,kryqezoi duart dhe shikoi anash.)
  Klejdi:do vish?
  Anja:Mire!!!
  Dhe mjaft ma bere ate fytyre te qete,dukesh si idiot!
  Klejdi:ughhh!
  Te dua!
  (E putha ne faqe dhe ajo me pa e hutuar.)
  Klejdi:si shoqe....
  Anja:e di,por leri se ste shkon.
  Dil sa te vishem.
  Klejdi:mendova se do shperblehesha disi qe po te marr...
  Anja:po guxove te shikosh,ti nxjerr syte nga vendi!
  Klejdi:ta besoj...
  Mire dola...
  (Qeshem te dy.)
 •  4  1  10 minutes ago
 • Was a great weekend with my lover โค๏ธ
 • Was a great weekend with my lover โค๏ธ
 •  1  1  13 minutes ago
 • Follow This Page And Dashing Model ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž~ โ˜…ๅฝก[ @omkar_chavan7721 ]ๅฝกโ˜… ๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜โ€ข
__________________________________
๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ
Get my hastag #umbraj_models ๐Ÿ‘ˆ
Follow me interested Dm me
๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น
โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•
๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’
โ—
โ—†Page ~ @umbraj_models_ โ€ข
โ—
๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜
__________________________________
๐Ÿ” #umbraj_models #amche_umbraj #friends #maharashtra #india #photoshoot #likeforlikes #model #hairstyles #couplesgoals #cool #surat #delhi #mumbai #nashik #lovequotes
 • Follow This Page And Dashing Model ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž~ โ˜…ๅฝก[ @omkar_chavan7721 ]ๅฝกโ˜… ๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜โ€ข
  __________________________________
  ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ
  Get my hastag #umbraj_models ๐Ÿ‘ˆ
  Follow me interested Dm me
  ๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น
  โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•
  ๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’
  โ—
  โ—†Page ~ @umbraj_models_ โ€ข
  โ—
  ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜
  __________________________________
  ๐Ÿ” #umbraj_models #amche_umbraj #friends #maharashtra #india #photoshoot #likeforlikes #model #hairstyles #couplesgoals #cool #surat #delhi #mumbai #nashik #lovequotes
 •  17  0  14 minutes ago
 • โ€œHumor keeps us alive. 
Humor and food. 
Don't forget food. 
You can go a week without laughing.โ€
#mcdonalds

#mariyaโคmustafa 
#couplesgoals
 • โ€œHumor keeps us alive.
  Humor and food.
  Don't forget food.
  You can go a week without laughing.โ€
  #mcdonalds

  #mariyaโคmustafa
  #couplesgoals
 •  7  0  17 minutes ago
 • ๋” ์—ด์‹ฌํžˆ ์ง‘์ค‘
 • ๋” ์—ด์‹ฌํžˆ ์ง‘์ค‘
 •  12  2  18 minutes ago
 • Follow This Page And Dashing Model ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž~ โ˜…ๅฝก[ @xx__pratikps__xx ]ๅฝกโ˜… ๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜โ€ข
__________________________________
๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ
Get my hastag #umbraj_models ๐Ÿ‘ˆ
Follow me interested Dm me
๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น
โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•
๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’
โ—
โ—†Page ~ @umbraj_models_ โ€ข
โ—
๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜
__________________________________
๐Ÿ” #umbraj_models #amche_umbraj #friends #maharashtra #india #photoshoot #likeforlikes #model #hairstyles #couplesgoals #cool #surat #delhi #mumbai #nashik #lovequotes
 • Follow This Page And Dashing Model ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž~ โ˜…ๅฝก[ @xx__pratikps__xx ]ๅฝกโ˜… ๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜โ€ข
  __________________________________
  ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ๐Ÿ”บ
  Get my hastag #umbraj_models ๐Ÿ‘ˆ
  Follow me interested Dm me
  ๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น๐Ÿ”น
  โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•โ€•
  ๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’
  โ—
  โ—†Page ~ @umbraj_models_ โ€ข
  โ—
  ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜
  __________________________________
  ๐Ÿ” #umbraj_models #amche_umbraj #friends #maharashtra #india #photoshoot #likeforlikes #model #hairstyles #couplesgoals #cool #surat #delhi #mumbai #nashik #lovequotes
 •  16  0  19 minutes ago
 • #like4like #follow4followback #lovestory #couplesgoals #Bracelet #kap121
--------(Klejdi)---------
(Pasi e lashe Melisen ne shtepi,i qete qe u rregulluam,po i telefonoja Anjes disa here dhe nuk me pergjigjej.
Me pas i lashe vetem nje mesazh:"""nese nuk me telefonon per 10 minuta,do me shikosh per 15 ne shtepine tende."""
Prita por ajo nuk telefonoi serish.
Keshtu qe....
U nisa per ne shtepine e saj.
Ma hapi deren nje zonje e vjeter,qe me siguri ishte pastruese,duke gjykuar nga veshja.)
-mirembrema?
Klejdi:mirembrema,Anja ketu eshte?!
-po fle...
Klejdi:ashtu?!
Te shkoj ta shikoj njehere....
-zoteri...
Klejdi:shhh,se mos e zgjojme!
(Shkova te dhoma e saj me shpejtesi dhe ajo dukej sikur flinte.)
Klejdi:Anja!
Ngrihu!
....
Anja!
(Ajo nuk pergjigjej.)
Klejdi:ste vjen keq ty.....
(E kapa nga kembet dhe e vara me koke poshte.)
Anja:idiot!
Qelbesire!
I poshter!
Me ul!
Klejdi:u bezdise se te zgjova nga gjumi?!
Anja:se mos te intereson!
Me ul!
Klejdi:jo pa thene 'me fal' qe me ke fyer aq rende.
Anja:ta bej bukur ty....
(Filloi te me godiste gjoja,por mezi me prekte.)
Klejdi:vertete mendon se do ia dalesh kundra meje?!
Pasi e di te gjithe te shkuaren time?!
(Me pa me nerva dhe pastaj me nguli dhembet.
E leshova ne shtrat dhe qeshi.)
Klejdi:hejjj!
Cpo ben?!
Anja:ne rast se i dyshon serish aftesite e mia,hidhi nje sy asaj shenjes.
Do rrije ca aty.
(Ne vend qe te nevrikosesha,me erdhi per te qeshur.)
Anja:cdreqin ke qe qesh?!
Klejdi:se di.
Thjesht....
Kjo kokefortesia jote,ky guxim dhe moskokecarje se ke ke perballe....
Uhhh,bishe!
Anja:nuk jam Melisa jote e vogel dhe as ndonje Tomson!
Idiot!
Klejdi:meqe ra fjala te Melisa,u pajtova me te.
Anja:sdua tia di.
Klejdi:ia dola dhe pa ty.
Anja:ashtu mendon ti!
 • #like4like #follow4followback #lovestory #couplesgoals #Bracelet #kap121
  --------(Klejdi)---------
  (Pasi e lashe Melisen ne shtepi,i qete qe u rregulluam,po i telefonoja Anjes disa here dhe nuk me pergjigjej.
  Me pas i lashe vetem nje mesazh:"""nese nuk me telefonon per 10 minuta,do me shikosh per 15 ne shtepine tende."""
  Prita por ajo nuk telefonoi serish.
  Keshtu qe....
  U nisa per ne shtepine e saj.
  Ma hapi deren nje zonje e vjeter,qe me siguri ishte pastruese,duke gjykuar nga veshja.)
  -mirembrema?
  Klejdi:mirembrema,Anja ketu eshte?!
  -po fle...
  Klejdi:ashtu?!
  Te shkoj ta shikoj njehere....
  -zoteri...
  Klejdi:shhh,se mos e zgjojme!
  (Shkova te dhoma e saj me shpejtesi dhe ajo dukej sikur flinte.)
  Klejdi:Anja!
  Ngrihu!
  ....
  Anja!
  (Ajo nuk pergjigjej.)
  Klejdi:ste vjen keq ty.....
  (E kapa nga kembet dhe e vara me koke poshte.)
  Anja:idiot!
  Qelbesire!
  I poshter!
  Me ul!
  Klejdi:u bezdise se te zgjova nga gjumi?!
  Anja:se mos te intereson!
  Me ul!
  Klejdi:jo pa thene 'me fal' qe me ke fyer aq rende.
  Anja:ta bej bukur ty....
  (Filloi te me godiste gjoja,por mezi me prekte.)
  Klejdi:vertete mendon se do ia dalesh kundra meje?!
  Pasi e di te gjithe te shkuaren time?!
  (Me pa me nerva dhe pastaj me nguli dhembet.
  E leshova ne shtrat dhe qeshi.)
  Klejdi:hejjj!
  Cpo ben?!
  Anja:ne rast se i dyshon serish aftesite e mia,hidhi nje sy asaj shenjes.
  Do rrije ca aty.
  (Ne vend qe te nevrikosesha,me erdhi per te qeshur.)
  Anja:cdreqin ke qe qesh?!
  Klejdi:se di.
  Thjesht....
  Kjo kokefortesia jote,ky guxim dhe moskokecarje se ke ke perballe....
  Uhhh,bishe!
  Anja:nuk jam Melisa jote e vogel dhe as ndonje Tomson!
  Idiot!
  Klejdi:meqe ra fjala te Melisa,u pajtova me te.
  Anja:sdua tia di.
  Klejdi:ia dola dhe pa ty.
  Anja:ashtu mendon ti!
 •  8  0  20 minutes ago

Top #couplesgoals Posts

 • So thankful to this one for making my birthday so amazing!! (...and for turning it into a birthday week ๐Ÿ˜) Beach hopping, long hikes, whale watching and cosy nights in โค๏ธ @aero.aus you always know how to make every single day special ๐Ÿฅฐ
 • So thankful to this one for making my birthday so amazing!! (...and for turning it into a birthday week ๐Ÿ˜) Beach hopping, long hikes, whale watching and cosy nights in โค๏ธ @aero.aus you always know how to make every single day special ๐Ÿฅฐ
 •  149  15  2 hours ago
 • I would rather lose everything and have you, than to have it all and not youโฃ๏ธ
 • I would rather lose everything and have you, than to have it all and not youโฃ๏ธ
 •  231  3  1 hour ago