#autotirana Instagram Photos & Videos

autotirana - 4.1k posts

Hashtag Popularity

3.3
average comments
423.3
average likes

Latest #autotirana Posts

 • Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera.Makina ka motor 200 cdi shume ekonomike me letra te paguara per 1 vit.
Makina eshte dhjetor 2007, baxha xhami,navigator ,sensore parkimi,etj
Makina eshte e gatshme per cdo lloj kontrolli.
cmimi i diskutueshem
0693115262 #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera.Makina ka motor 200 cdi shume ekonomike me letra te paguara per 1 vit.
  Makina eshte dhjetor 2007, baxha xhami,navigator ,sensore parkimi,etj
  Makina eshte e gatshme per cdo lloj kontrolli.
  cmimi i diskutueshem
  0693115262 #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  312  0  10 hours ago
 • E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic
🔷08/2006
🔷206.000km origjinale
🔷jastek ajri me 3 pozicione
🔷motor dhe kambio sport 7G
🔷cruise control
🔷xhama me nuance
🔷drita xenon bi-xenon
🔷pasqyra me vaj antiverbues
🔷2 celsat perkates
Etj..
Makina eshte ne gjendje perfekte me vaj filtra te sapo nderuara, goma te reja 90%.
E gatshme per cdo lloj prove.
Flm
0693255222 #mercedesbenzeclass #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic
  🔷08/2006
  🔷206.000km origjinale
  🔷jastek ajri me 3 pozicione
  🔷motor dhe kambio sport 7G
  🔷cruise control
  🔷xhama me nuance
  🔷drita xenon bi-xenon
  🔷pasqyra me vaj antiverbues
  🔷2 celsat perkates
  Etj..
  Makina eshte ne gjendje perfekte me vaj filtra te sapo nderuara, goma te reja 90%.
  E gatshme per cdo lloj prove.
  Flm
  0693255222 #mercedesbenzeclass #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  357  1  19 hours ago
 • Mak esht 2.0 naft automat me 174kw viti 2011 220mij kilometrra me sherbime te bera vaj filtrra ferrota tambure brembo filtrrat KN goma te reja 100% te 2019 bringestone xhama te zi orgjinal fener bixeno makina ska nevoj per asnje sherbim esht super gjendje mund ta kontrrolloni te volkzwagen GTD fabrike
0698318344 #vwgolf6 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Mak esht 2.0 naft automat me 174kw viti 2011 220mij kilometrra me sherbime te bera vaj filtrra ferrota tambure brembo filtrrat KN goma te reja 100% te 2019 bringestone xhama te zi orgjinal fener bixeno makina ska nevoj per asnje sherbim esht super gjendje mund ta kontrrolloni te volkzwagen GTD fabrike
  0698318344 #vwgolf6 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  418  0  20 hours ago
 • Shitet ose nderrohet audi A6 2012,
165000 km te garantuara
3.0 nafte quattrro
Limitator shpejtesie
Kompjuter bordi
Klima me 4 zona
Sedile me ngrohje
Eco drive Start And Stop
Baxha Panoramike
Xhama te zinj
Komanda ne Timon
Pasqyra me ngrohje me komanda
Navigator cd Mp3 aux bagazhier
Xenon bi Xenon
Auto hold
Senso para mbrapa 360 grade
Makina esht shum e paster dhe esht ne gjendje perfekte motorrike xhenerike vizuale mund ta kontrolloni ku te deshironi
17999 euro
Tel. 0676968666 ! #audia6 #sportline #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet ose nderrohet audi A6 2012,
  165000 km te garantuara
  3.0 nafte quattrro
  Limitator shpejtesie
  Kompjuter bordi
  Klima me 4 zona
  Sedile me ngrohje
  Eco drive Start And Stop
  Baxha Panoramike
  Xhama te zinj
  Komanda ne Timon
  Pasqyra me ngrohje me komanda
  Navigator cd Mp3 aux bagazhier
  Xenon bi Xenon
  Auto hold
  Senso para mbrapa 360 grade
  Makina esht shum e paster dhe esht ne gjendje perfekte motorrike xhenerike vizuale mund ta kontrolloni ku te deshironi
  17999 euro
  Tel. 0676968666 ! #audia6 #sportline #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  547  0  12 December, 2019
 • VOLKSWAGEN GOLF 5 GT SPORT Fabrike �, Motorr 1.9 Nafte , Viti Prodhimit 12/2008, Kambio Manual 6+R , 182.000 KM Origjinale Te Certifikuara 1 Pronar, Liber Sherbimesh,Makina Disponon: Xhama Elektrik , ABS , ESP, Kompjuter Bordi , Pilot Automatik , Sensor Dritash , Sensor Shiu , Xhama Te Zinj Origjinal, Baxha Xhami, Fener Xenon Bi-Xenon , Limitator Shpejtesie , Stopa R32 , Sendilje Me Ngrohje , Sendilje Elektrike, Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult , Pasqyra Led Dynamic, Timon Sport , 2 Çelsa Origjinal , Clima Tronic BiZone , AUDIO MP3 CD, Pasqyra Elektrike + Ngrohje , Disqe Alumini Origjinal 17” , Goma MICHELIN SPORTEX 90% Te Reja + Dhurate Disqe Alumini 17 Model 2013, Sherbime Te Bera , Sapo Targuar , Super Gjendje Motorrike , Xhenerike Dhe Estetike , Gati Per Cdo Prove Nga Ana Juaj .. Cel: 0699938441 #vwgolf5 #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • VOLKSWAGEN GOLF 5 GT SPORT Fabrike �, Motorr 1.9 Nafte , Viti Prodhimit 12/2008, Kambio Manual 6+R , 182.000 KM Origjinale Te Certifikuara 1 Pronar, Liber Sherbimesh,Makina Disponon: Xhama Elektrik , ABS , ESP, Kompjuter Bordi , Pilot Automatik , Sensor Dritash , Sensor Shiu , Xhama Te Zinj Origjinal, Baxha Xhami, Fener Xenon Bi-Xenon , Limitator Shpejtesie , Stopa R32 , Sendilje Me Ngrohje , Sendilje Elektrike, Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult , Pasqyra Led Dynamic, Timon Sport , 2 Çelsa Origjinal , Clima Tronic BiZone , AUDIO MP3 CD, Pasqyra Elektrike + Ngrohje , Disqe Alumini Origjinal 17” , Goma MICHELIN SPORTEX 90% Te Reja + Dhurate Disqe Alumini 17 Model 2013, Sherbime Te Bera , Sapo Targuar , Super Gjendje Motorrike , Xhenerike Dhe Estetike , Gati Per Cdo Prove Nga Ana Juaj .. Cel: 0699938441 #vwgolf5 #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  486  1  12 December, 2019
 • 📂Marka: Mercedes Benz
📂Modeli: ML 270cdi AMG packet
📂Viti: 12.2003
📂Km: 300.000 Origjinale 📂Kambio: automatike
📂Motorr: 270 nafte
📂Cmimi: 4200€
📂Nr Cel: 0673956999
📂Info Shtese:
* Tapiceri lekure e zeze
* Xhama te zinj origjinal
* sensor parkimi
*Disqe 17 Amg origjinal
*Xenon bixenon
*navigator+karikator me 6CD #mercedesbenzml #tirana #albania🇦🇱 #autotirana
 • 📂Marka: Mercedes Benz
  📂Modeli: ML 270cdi AMG packet
  📂Viti: 12.2003
  📂Km: 300.000 Origjinale 📂Kambio: automatike
  📂Motorr: 270 nafte
  📂Cmimi: 4200€
  📂Nr Cel: 0673956999
  📂Info Shtese:
  * Tapiceri lekure e zeze
  * Xhama te zinj origjinal
  * sensor parkimi
  *Disqe 17 Amg origjinal
  *Xenon bixenon
  *navigator+karikator me 6CD #mercedesbenzml #tirana #albania🇦🇱 #autotirana

 •  274  0  12 December, 2019
 • Shes Audi A5 Quattro,nafte ,motor 2 litersh,190 kf,timon multifunksional me ngrohje,pasqyra me ngrohje,sallon lekure me ngrohje dhe fryrje,frenat e dores automatike,kroskoti me dru origjinal,ndricim full led,drita dite led,disqe alumini,goma michelin crossclimate 100%,makina ka programe comforti,individuale,dynamic etj,konsumi minimal,4,5 litra,consumi max 8 litra /100 km!sistem audio Audi MMI!Makina eshte me dogane te paguar dhe gati per targa ,Makina eshte akoma brenda garancise deri ne 2020 nga Audi International!Cdo gje mund te verifikohet ne nje perfaqesi Audi!Makina sa ka dale nga servisi ne Rusi ku i jane bere te gjitha sherbimet ,vaj motori,filtra,vaj kamjo dhe gomat e reja!Makina eshte te gjendje si e re,e gatshme per cdo prove!
Preferohet whts viber
0698826446 #audia5 #quattro #sportline #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shes Audi A5 Quattro,nafte ,motor 2 litersh,190 kf,timon multifunksional me ngrohje,pasqyra me ngrohje,sallon lekure me ngrohje dhe fryrje,frenat e dores automatike,kroskoti me dru origjinal,ndricim full led,drita dite led,disqe alumini,goma michelin crossclimate 100%,makina ka programe comforti,individuale,dynamic etj,konsumi minimal,4,5 litra,consumi max 8 litra /100 km!sistem audio Audi MMI!Makina eshte me dogane te paguar dhe gati per targa ,Makina eshte akoma brenda garancise deri ne 2020 nga Audi International!Cdo gje mund te verifikohet ne nje perfaqesi Audi!Makina sa ka dale nga servisi ne Rusi ku i jane bere te gjitha sherbimet ,vaj motori,filtra,vaj kamjo dhe gomat e reja!Makina eshte te gjendje si e re,e gatshme per cdo prove!
  Preferohet whts viber
  0698826446 #audia5 #quattro #sportline #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  426  1  12 December, 2019
 • Shitet Mercedes Benz E350 4Matic (pa takse luksi).
Look AMG. Full options , Line Assyst , Blind Spot Assist , Attention Assist , timoni me ngrohje etj. Makina ka 140'000 km dhe te gjitha sherbimet e kryera te Mercedes Benz me liber sherbimesh. -Viti 2012
-Motor 3.5 Benzine
-Kamjo Automat 7G , marshat ne timon
-Navigator multifunksional (Gps Navi Radio Cd Memory Card DVD Aux Bluetooth)
-Kamer Parkimi
-Bagazhier 8 CD
-Sedilje elektrike me memorie me ngrohje
-Tapiceri lekure
-Marsha F1 +/-
-Auto Hold
-Presafe control
-Blind Spot Assist
-Xhami Panoramik
-Ngrohje Timoni
-Bokse Harman/Kardon
-Keyless Start/Stop.
 0698566424 #mercedesbenzeclass #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet Mercedes Benz E350 4Matic (pa takse luksi).
  Look AMG. Full options , Line Assyst , Blind Spot Assist , Attention Assist , timoni me ngrohje etj. Makina ka 140'000 km dhe te gjitha sherbimet e kryera te Mercedes Benz me liber sherbimesh. -Viti 2012
  -Motor 3.5 Benzine
  -Kamjo Automat 7G , marshat ne timon
  -Navigator multifunksional (Gps Navi Radio Cd Memory Card DVD Aux Bluetooth)
  -Kamer Parkimi
  -Bagazhier 8 CD
  -Sedilje elektrike me memorie me ngrohje
  -Tapiceri lekure
  -Marsha F1 +/-
  -Auto Hold
  -Presafe control
  -Blind Spot Assist
  -Xhami Panoramik
  -Ngrohje Timoni
  -Bokse Harman/Kardon
  -Keyless Start/Stop.
  0698566424 #mercedesbenzeclass #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  516  2  12 December, 2019
 • JAGUAR S-TYPE INDIVIDUAL -MOTORR 2.7 NAFTE BLUEFICENCE
-KAMBIO AUTOMAT -VITI 2005
-CLIMA DIGITALE 2 ZONALE
-KOMPJUTER BORDI ME TUCH -SISTEM I PERSONALIZUAR ME BORD PC
-SALLON INDIVIDUAL -SALLON LEKURE NGJYR GRI -NAVIGATOR I MADH -AUTO PILOT KOMANDA NE TIMON -AUDIO,CD,DVD
-SENDILJE ME NGROHJE -SENDILJE ME FRYRJE -SENDILJE ME LEVIZXJE ELEKTRIKE
-SENDILJE ME MEMORJE
-TIMONI ME LEVIZJE ELEKTRIKE
-PASQYRA ME PALOSJE -ABS
-ESP
-SRS
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-DRITA ANTIMJEGULL
-FENER KESENON FABRIKA
-PASQYRA ANTIVERBUESE
-XHAMA ELEKTRIK
-MBYLLJE QENDRORE ME PULT -CELES ME THITHIE
-DISQE ALUMINI
-GOMA TE REJA -LETRA TE PAGUARA DERI QESHOR 2020

MJETI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE 
TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA 
1-TAMBURO TE REJA
2-FERROTA TE REJA 
3-XHENERIKE TE REJA 
4-VAJ FILTRA MOTORRI 
5-VAJ FILTRA KAMBIO
6-GOMA TE REJA MISCHELINE

MJETI ESHTE EKONOMIK DHE SHUM I SHPEJTE MJAFT SILENCIOZ DHE SHUM KOMOD NE UDHETIM 
CMIMI 5200 EURO 
MUNDESI NDERIMI 
CEL 069 36 92 161 #jaguarstype #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • JAGUAR S-TYPE INDIVIDUAL -MOTORR 2.7 NAFTE BLUEFICENCE
  -KAMBIO AUTOMAT -VITI 2005
  -CLIMA DIGITALE 2 ZONALE
  -KOMPJUTER BORDI ME TUCH -SISTEM I PERSONALIZUAR ME BORD PC
  -SALLON INDIVIDUAL -SALLON LEKURE NGJYR GRI -NAVIGATOR I MADH -AUTO PILOT KOMANDA NE TIMON -AUDIO,CD,DVD
  -SENDILJE ME NGROHJE -SENDILJE ME FRYRJE -SENDILJE ME LEVIZXJE ELEKTRIKE
  -SENDILJE ME MEMORJE
  -TIMONI ME LEVIZJE ELEKTRIKE
  -PASQYRA ME PALOSJE -ABS
  -ESP
  -SRS
  -SENSOR SHIU
  -SENSOR DRITE
  -DRITA ANTIMJEGULL
  -FENER KESENON FABRIKA
  -PASQYRA ANTIVERBUESE
  -XHAMA ELEKTRIK
  -MBYLLJE QENDRORE ME PULT -CELES ME THITHIE
  -DISQE ALUMINI
  -GOMA TE REJA -LETRA TE PAGUARA DERI QESHOR 2020

  MJETI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
  TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA
  1-TAMBURO TE REJA
  2-FERROTA TE REJA
  3-XHENERIKE TE REJA
  4-VAJ FILTRA MOTORRI
  5-VAJ FILTRA KAMBIO
  6-GOMA TE REJA MISCHELINE

  MJETI ESHTE EKONOMIK DHE SHUM I SHPEJTE MJAFT SILENCIOZ DHE SHUM KOMOD NE UDHETIM
  CMIMI 5200 EURO
  MUNDESI NDERIMI
  CEL 069 36 92 161 #jaguarstype #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  237  0  12 December, 2019
 • Shitet toyota yaris 1.4 nafte
Kambio automat 
Prodhim i vitit 2007
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me 103 mij km
Me dogane te paguar gati per targa 
Cmimi 4500€
Tel 0682224432 #toyotayaris #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet toyota yaris 1.4 nafte
  Kambio automat
  Prodhim i vitit 2007
  Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me 103 mij km
  Me dogane te paguar gati per targa
  Cmimi 4500€
  Tel 0682224432 #toyotayaris #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  129  0  12 December, 2019
 • Shitet E klas 220 Avangart ne super gjendje viti i prodhimit 18.05.2005 , makina eshte full: i sapoardhur me dogan te paguar i perdorur veq nga 1 person i bler ne privat , Km 222351 origjinale me garanci . cmimi 5600 euro , cel : 0693020620 #mercedesbenzevo #sportcar #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet E klas 220 Avangart ne super gjendje viti i prodhimit 18.05.2005 , makina eshte full: i sapoardhur me dogan te paguar i perdorur veq nga 1 person i bler ne privat , Km 222351 origjinale me garanci . cmimi 5600 euro , cel : 0693020620 #mercedesbenzevo #sportcar #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  304  0  11 December, 2019
 • 📌Nissan Micra📌motorri 1.0📌Kambio:automatike📌Viti prodhimit:2002📌lenda djegse:bezine📌km:131519📌Makina esht ne gjendje perpekte leteat e prera per i vit esht e gatshme per cdo lloj prove📌Cmimi:2000€📌Tel:0694574246 #nissanmicra #tirana #autotirana
 • 📌Nissan Micra📌motorri 1.0📌Kambio:automatike📌Viti prodhimit:2002📌lenda djegse:bezine📌km:131519📌Makina esht ne gjendje perpekte leteat e prera per i vit esht e gatshme per cdo lloj prove📌Cmimi:2000€📌Tel:0694574246 #nissanmicra #tirana #autotirana

 •  225  0  11 December, 2019
 • Citroen C4 2012
Automatik
1.6 naft 
129.000 km,
Makina eshte blere me 0 km.Cdo sherbim i eshte kryer tek koncesionari,shoqerohet me liber sherbimesh
Opsione:Marshe ne timon ,frena dore automatike, Start&stop , komanda ne timon , pilot automat , clima , pasqyra me palosje dhe antiverbuese , sensore parkimi , xhama te zi origjinal (te pasem)etj.Letra te paguara deri ne qershor 2020.cmimi 6600 euro i diskutueshem.0698482655 #citroenc4 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana
 • Citroen C4 2012
  Automatik
  1.6 naft
  129.000 km,
  Makina eshte blere me 0 km.Cdo sherbim i eshte kryer tek koncesionari,shoqerohet me liber sherbimesh
  Opsione:Marshe ne timon ,frena dore automatike, Start&stop , komanda ne timon , pilot automat , clima , pasqyra me palosje dhe antiverbuese , sensore parkimi , xhama te zi origjinal (te pasem)etj.Letra te paguara deri ne qershor 2020.cmimi 6600 euro i diskutueshem.0698482655 #citroenc4 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana

 •  144  0  11 December, 2019
 • :passat vit prodhimi 2007,xhama te zinj orgjinal te gjithe,pasqyra elektrike+palosje,auto hold,6 marsha,me sherbime te kryera ne kohe te perfaqsia,192000 km,gjendja perfekte flasin vet fotot pranoj dhe nderimim cmimi i diskutushem per me shume kontaktoni ne cel :0699888300 #vwpassat #sportcar #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • :passat vit prodhimi 2007,xhama te zinj orgjinal te gjithe,pasqyra elektrike+palosje,auto hold,6 marsha,me sherbime te kryera ne kohe te perfaqsia,192000 km,gjendja perfekte flasin vet fotot pranoj dhe nderimim cmimi i diskutushem per me shume kontaktoni ne cel :0699888300 #vwpassat #sportcar #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  223  0  11 December, 2019
 • Mercedes-Benz Evo 280 CDI / Kambio automatike , viti prodhimit 2006 / 234.000 km origjinale , motorr V6 , makina ka opsione si sensor parkimi para-mrapa , sensor shiu , sensor dritash , baxha xhami , clima zonale , sedilje me ngrohje + elektrike , ekran multifunksional me cd - dvd - gps , drita xenon bi xenon , xhami i pare me nuance lejla , larje fenersh , disqe RH 17 origjinale Evo me goma te reja . Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania ne super gjendje motorrike e gjenerike , super e paster nga ana vizuale . Me Tuv ( kolaudim gjerman ) aktiv deri ne 2020 . Makina esht full options me dogan te paguar gati per targa . Vetem shitet nuk nderrohet . 📱 067 717 7007 whatsap/viber . Cmimi 6200€ i padiskutueshem ( OKAZION ) , pres telefonata serioze #mercedesbenzevo #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Mercedes-Benz Evo 280 CDI / Kambio automatike , viti prodhimit 2006 / 234.000 km origjinale , motorr V6 , makina ka opsione si sensor parkimi para-mrapa , sensor shiu , sensor dritash , baxha xhami , clima zonale , sedilje me ngrohje + elektrike , ekran multifunksional me cd - dvd - gps , drita xenon bi xenon , xhami i pare me nuance lejla , larje fenersh , disqe RH 17 origjinale Evo me goma te reja . Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania ne super gjendje motorrike e gjenerike , super e paster nga ana vizuale . Me Tuv ( kolaudim gjerman ) aktiv deri ne 2020 . Makina esht full options me dogan te paguar gati per targa . Vetem shitet nuk nderrohet . 📱 067 717 7007 whatsap/viber . Cmimi 6200€ i padiskutueshem ( OKAZION ) , pres telefonata serioze #mercedesbenzevo #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  356  0  11 December, 2019
 • Te dhenat e makines: - Viti: 2005 - KM: 187'000 origjinale - Motorr : 1.9 - nafte - Kamio Manuale - Te gjitha sherbimet e bera - Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. - Xhama elektrik - Pasqyre elektrike - Klima AC..... Nr 0675949323. cmimi 2700 € #opelastra #tirana #autotirana
 • Te dhenat e makines: - Viti: 2005 - KM: 187'000 origjinale - Motorr : 1.9 - nafte - Kamio Manuale - Te gjitha sherbimet e bera - Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. - Xhama elektrik - Pasqyre elektrike - Klima AC..... Nr 0675949323. cmimi 2700 € #opelastra #tirana #autotirana

 •  173  0  11 December, 2019
 • Pershkrim 👉Shitet Ford Mondeo 2.0 Nafte Viti Prodhimit 2008 Origjina e Makines Itali. serviset e sapo bera. kompjuter bordi , Start-Stop ,sedilje me ngrohje, gjendje perfekte. sedile kamosh + lekur + me ngrohje ,, klima bi zone ,, komanda ne timon ,, pasqyra e elektrike ,, drita dinamike sipas drejtimit te timonit ,, disqe alumini ,, xhamat kundra rrezeve UV ,, Xhama te erret mbrapa origjinal
Letrat deri ne nentor 2020 
Cmimi 4900 i diskutushem
Tel 0686118057 #fordmondeo #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Pershkrim 👉Shitet Ford Mondeo 2.0 Nafte Viti Prodhimit 2008 Origjina e Makines Itali. serviset e sapo bera. kompjuter bordi , Start-Stop ,sedilje me ngrohje, gjendje perfekte. sedile kamosh + lekur + me ngrohje ,, klima bi zone ,, komanda ne timon ,, pasqyra e elektrike ,, drita dinamike sipas drejtimit te timonit ,, disqe alumini ,, xhamat kundra rrezeve UV ,, Xhama te erret mbrapa origjinal
  Letrat deri ne nentor 2020
  Cmimi 4900 i diskutushem
  Tel 0686118057 #fordmondeo #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  165  1  10 December, 2019
 • HUMMER H2 2004 FULL OPSION •Motorr 6.0 Benzin-Gaz 
Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500€ (5 Vite garanci)

OPSIONET:
-Drita Full Led
-Disqe Alumini -Xhama te zinj origjinal
-Sallon lekure komplet
-Impjant muzike (ALPINE) -Baxha xhami
-Kamer mbrapa
-Pasqyra elektrike Anti Verbuese
-Marmita inoksi
-Sendile elektrike dhe me ngrohje para dhe mbrapa
-Klima Bizonale. Ejt... Makina esht ne gjendje perfekte vaj, filtra, ferrota te sapo ndrruara.
CMIMI: i diskutueshem!!!EDHE NDRROHET!!!
Tel: 0674755928 #hummerh2 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • HUMMER H2 2004 FULL OPSION •Motorr 6.0 Benzin-Gaz
  Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500€ (5 Vite garanci)

  OPSIONET:
  -Drita Full Led
  -Disqe Alumini -Xhama te zinj origjinal
  -Sallon lekure komplet
  -Impjant muzike (ALPINE) -Baxha xhami
  -Kamer mbrapa
  -Pasqyra elektrike Anti Verbuese
  -Marmita inoksi
  -Sendile elektrike dhe me ngrohje para dhe mbrapa
  -Klima Bizonale. Ejt... Makina esht ne gjendje perfekte vaj, filtra, ferrota te sapo ndrruara.
  CMIMI: i diskutueshem!!!EDHE NDRROHET!!!
  Tel: 0674755928 #hummerh2 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  508  4  10 December, 2019
 • Shitet Mercedes benz E class 300 turbo w124 viti 1995 manual baxho xhama te zi drita kseno disqe 17 hapje mbyllje me pult abs srs airbag 
Shitet ose nderrohet cmimi i diskutushem tel whatcap 
0683577765 #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet Mercedes benz E class 300 turbo w124 viti 1995 manual baxho xhama te zi drita kseno disqe 17 hapje mbyllje me pult abs srs airbag
  Shitet ose nderrohet cmimi i diskutushem tel whatcap
  0683577765 #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  417  1  10 December, 2019
 • Marka Toyota Yaris
Forca mottorrike. 1.4
Lloji i kambjos. automat
Karburanti naft
Viti i prodhimit 2008
Kilometrat. 169.000
Cmimi 4100€
Nr i kontaktit 0692111241
Pershkrim Toyota Yaris 1.4 automatike naft viti 11.11.2008, 169.000 km te vetat origjinale, komanda ne timon,makina esht shum ekonomike, me navi te madh me touch, usb cd bluetooth, komanda ne timon gjendje perfekte. Me ndrim ka cmim tjeter. Mundesi nderrimi me W203 2005-6 automatike .Vetem telefonata serioze! #toyotayaris #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Marka Toyota Yaris
  Forca mottorrike. 1.4
  Lloji i kambjos. automat
  Karburanti naft
  Viti i prodhimit 2008
  Kilometrat. 169.000
  Cmimi 4100€
  Nr i kontaktit 0692111241
  Pershkrim Toyota Yaris 1.4 automatike naft viti 11.11.2008, 169.000 km te vetat origjinale, komanda ne timon,makina esht shum ekonomike, me navi te madh me touch, usb cd bluetooth, komanda ne timon gjendje perfekte. Me ndrim ka cmim tjeter. Mundesi nderrimi me W203 2005-6 automatike .Vetem telefonata serioze! #toyotayaris #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  124  0  10 December, 2019
 • 📂 Shitet : TOYOTA COROLLA
📂 Viti i prodhimit : 2005
📂 Forca motorrike : 1.4
📂 Karburanti : NAFTE
📂 Kambio : AUTOMAT
📂 Kilometra :170 000-179 999
📂 Cmimi : 4200 EURO (I DISKUTUESHEM )
📂 Numri celularit: 0688378745
📂 Vendodhja : TIRANE
📂 Opsionet shtese : TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE VITI 2005 KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA TRONIC 4 DYER XHAMA ELEKTRK PASQYRA ELEKTRIKE AIRBAG ABS KOMANDA NE TIMON RADIO CD DISQE ALUMINI GOMA TE REJA NE GJENDJE TE SHKELQER XHENERIKE DHE ESTETIKE E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR
CMIMI: 4200 EURO (I DISKUTUESHEM)
068 83 78 745 . #toyotacorolla #tirama #albania🇦🇱 #autotirana
 • 📂 Shitet : TOYOTA COROLLA
  📂 Viti i prodhimit : 2005
  📂 Forca motorrike : 1.4
  📂 Karburanti : NAFTE
  📂 Kambio : AUTOMAT
  📂 Kilometra :170 000-179 999
  📂 Cmimi : 4200 EURO (I DISKUTUESHEM )
  📂 Numri celularit: 0688378745
  📂 Vendodhja : TIRANE
  📂 Opsionet shtese : TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE VITI 2005 KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA TRONIC 4 DYER XHAMA ELEKTRK PASQYRA ELEKTRIKE AIRBAG ABS KOMANDA NE TIMON RADIO CD DISQE ALUMINI GOMA TE REJA NE GJENDJE TE SHKELQER XHENERIKE DHE ESTETIKE E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR
  CMIMI: 4200 EURO (I DISKUTUESHEM)
  068 83 78 745 . #toyotacorolla #tirama #albania🇦🇱 #autotirana

 •  108  1  10 December, 2019
 • Vw Golf 5 viti 2007 motorr 2.0 nafte 6+1R marsha manuale 140 kuaj fuqi i ardhur nga gjermania
Baxho xhami,sensor parkimi,sensor shiu, auto pilot,filter partikular euro 4,llamba xenon,kondicioner,sedilje me ngrohje,radio touch screen,navi me hartat e fundit te 2018-es,bluetooth,dvd,mp3,cd player,sd card etj. Me disqe 18 inch goma 70% .Gjendje perfekte. Cmimi: 4400 euro i diskutushem Telefon: 0692605944 #vwgolf5 #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Vw Golf 5 viti 2007 motorr 2.0 nafte 6+1R marsha manuale 140 kuaj fuqi i ardhur nga gjermania
  Baxho xhami,sensor parkimi,sensor shiu, auto pilot,filter partikular euro 4,llamba xenon,kondicioner,sedilje me ngrohje,radio touch screen,navi me hartat e fundit te 2018-es,bluetooth,dvd,mp3,cd player,sd card etj. Me disqe 18 inch goma 70% .Gjendje perfekte. Cmimi: 4400 euro i diskutushem Telefon: 0692605944 #vwgolf5 #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  679  0  10 December, 2019
 • 📌Shitet:Mercedes-benz📌Marka:S classe📌lenda:benzine+gaz📌motorri:320 V6📌km:251246📌Viti:2001 lok 2005📌te dhenat:xhoma termik+timon druri+sensor parkimi para&mrapa+perde elktrike+pasyra me palosje+fener bixenon disje s classe221 me goma te reja 100% 📌makina eshte e gatshme per cdo lloj prove📌Cmimi:4500€📌Tel:0694574246✍️ #mercedesbenzsclass #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • 📌Shitet:Mercedes-benz📌Marka:S classe📌lenda:benzine+gaz📌motorri:320 V6📌km:251246📌Viti:2001 lok 2005📌te dhenat:xhoma termik+timon druri+sensor parkimi para&mrapa+perde elktrike+pasyra me palosje+fener bixenon disje s classe221 me goma te reja 100% 📌makina eshte e gatshme per cdo lloj prove📌Cmimi:4500€📌Tel:0694574246✍️ #mercedesbenzsclass #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  433  0  10 December, 2019
 • 🇨🇭VW Golf 6 1.2 Benzin Automat VP 2011 Km 203000 Makina Disponon Drita Mjergulle Krom Line Fener Led dhe Bi-Xenon Pasqura me Palosje Disqe 17 Me Goma Te rea Komanda ne Timon F1 Aux Ngrohje Sediljesh DvD Navi Kamera Klima Zone Sensor Parkimi Para Mbrapa Liber Sherbimesh Etj Dogan e Paguar Cmimi 7100 Euro Info 0696552237🇨🇭 #vwgolf6 #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • 🇨🇭VW Golf 6 1.2 Benzin Automat VP 2011 Km 203000 Makina Disponon Drita Mjergulle Krom Line Fener Led dhe Bi-Xenon Pasqura me Palosje Disqe 17 Me Goma Te rea Komanda ne Timon F1 Aux Ngrohje Sediljesh DvD Navi Kamera Klima Zone Sensor Parkimi Para Mbrapa Liber Sherbimesh Etj Dogan e Paguar Cmimi 7100 Euro Info 0696552237🇨🇭 #vwgolf6 #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  178  0  10 December, 2019
 • 📁Passat Wolksvagen
📁 Motorr 2.0 Benzin/Gaz
📁 letra tpreme deri vitin tjeter 19.07.2020 📁Viti 2002
📁Kambjo Manuale
📁Disqe 16
📁 Super gjendje si motorrike dhe gjenerike 📁Cmimi : 3.400€ okazion 📁Vendodhja : Durres
📁Tel : 0695124230 #vwpassat #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • 📁Passat Wolksvagen
  📁 Motorr 2.0 Benzin/Gaz
  📁 letra tpreme deri vitin tjeter 19.07.2020 📁Viti 2002
  📁Kambjo Manuale
  📁Disqe 16
  📁 Super gjendje si motorrike dhe gjenerike 📁Cmimi : 3.400€ okazion 📁Vendodhja : Durres
  📁Tel : 0695124230 #vwpassat #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  185  0  10 December, 2019
 • MERCEDES BENZ ML 350 AMG LINE
VITI 2013 
KM 166.000 
FULL OPTION ✅SENSOR * PARA * MBRAPA ✅DISTORINC PLUS * DISTANCE DISPLAY * PRE - SAFE BRAKE * BLIND SPORT ASST * ATTENTION ASST ✅SENIDLET * NGROFJE PARA - MBRAPA * FTOFJE - PARA * ME MEMORIE 1 - 2 - 3 ✅AIR MATIC COMFORT - SPORT ✅BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON ✅TIMONI ME LEVIZJE ELEKTRIKE DHE MEMORIZIM ✅CMIMI 22.500€ DISUKUTUESHEM
✅ 🔴JO NDERRIME 🔴
📱 - 0694768576 #mercedesbenzml #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • MERCEDES BENZ ML 350 AMG LINE
  VITI 2013
  KM 166.000
  FULL OPTION ✅SENSOR * PARA * MBRAPA ✅DISTORINC PLUS * DISTANCE DISPLAY * PRE - SAFE BRAKE * BLIND SPORT ASST * ATTENTION ASST ✅SENIDLET * NGROFJE PARA - MBRAPA * FTOFJE - PARA * ME MEMORIE 1 - 2 - 3 ✅AIR MATIC COMFORT - SPORT ✅BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON ✅TIMONI ME LEVIZJE ELEKTRIKE DHE MEMORIZIM ✅CMIMI 22.500€ DISUKUTUESHEM
  ✅ 🔴JO NDERRIME 🔴
  📱 - 0694768576 #mercedesbenzml #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  267  0  10 December, 2019
 • Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte TDCI e 2009
Makina ka erdhur nga Franca dhe super ekonomike
Makina nuk ka nevoje per asgje 
Te gjitha sherbimet te sapo bera cilesore ne France Kit faze Vaj ferotat Filtrat gominat fshirset te sapo ndruara bateri Varta 2018 100% antifriz gomat R15 95% 
Makina ka punimin e motorit super si te jet me 0km
Super e paster dhe e gatshme per cfardo lloj prove dhe kontrolli ne cdo servis 
Cmimi 3800 € shum pak i diskutushem 
0696969855 #fordfiesta #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte TDCI e 2009
  Makina ka erdhur nga Franca dhe super ekonomike
  Makina nuk ka nevoje per asgje
  Te gjitha sherbimet te sapo bera cilesore ne France Kit faze Vaj ferotat Filtrat gominat fshirset te sapo ndruara bateri Varta 2018 100% antifriz gomat R15 95%
  Makina ka punimin e motorit super si te jet me 0km
  Super e paster dhe e gatshme per cfardo lloj prove dhe kontrolli ne cdo servis
  Cmimi 3800 € shum pak i diskutushem
  0696969855 #fordfiesta #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  166  1  10 December, 2019
 • Okazion Bmw x5 . M-power Origjinal fabrike 4.4 v8 biturbo 555 hp kuaj fuqi. 165.000km Origjinale. panel tip i ri. Tavan komplet xham (panoramik). Kamjo Automatik. Start / stop ndezje + hapje dhe mbyllja me celes ne xhep. Dyer me thithje. Sallon Lekur. kroskot me qepje lekure + te gjitha dyert veshur me lekur dhe qepje. sedilje elektrike + memorie + levizje + ngrohje perpara dhe mbrapa. Kamera 360 grade. Sister muzike me 12 bokse logic7. Radio. cd6 .Aux. Usb Bluetooxh. xhama tripleks me nuance sipas kohes + te zinj Origjinal. Pasqyra fotokromatike me nuance antiverbuese. kilometrat ne xham perpara +xhiros e makines me logon e M-power kur e kthen sport. Logo M-power te kokat e sediljeve. Timon Multifunksional M + me ngrohje + Me levizje elektrik. Pilot auto. Sensor Shiu. Sensor dritash. Sensor gomash. Clima bizona perpara. Clima bizona mbrapa. Marsha ne timon F1 me paket. Buton M-power ne timon qe kthen makinen ne sport duke ndryshur komplet punimin e kamios, amortizimit dhe motorrit. Sistem dynamic drive ( EDC) stabilitet maximal i makinen ne rruge dhe Kthesa. MDM power . Dritat auto xenon bi-xenon dynamic kthehen sipas timonit dhe rruges. Disqe M origjinale te fabrikes te ngushta perpara te gjera mbrapa NR 20 goma te reja 100%. Marmitat me zhurme M origjinale. Etj. Makina eshte me gjendje perfekte me te gjitha serviset e sapo bera me targa me letra te paguara. CMIMI OKAZION +355 69 239 5119 #bmwx5 #mpower #sportcar #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Okazion Bmw x5 . M-power Origjinal fabrike 4.4 v8 biturbo 555 hp kuaj fuqi. 165.000km Origjinale. panel tip i ri. Tavan komplet xham (panoramik). Kamjo Automatik. Start / stop ndezje + hapje dhe mbyllja me celes ne xhep. Dyer me thithje. Sallon Lekur. kroskot me qepje lekure + te gjitha dyert veshur me lekur dhe qepje. sedilje elektrike + memorie + levizje + ngrohje perpara dhe mbrapa. Kamera 360 grade. Sister muzike me 12 bokse logic7. Radio. cd6 .Aux. Usb Bluetooxh. xhama tripleks me nuance sipas kohes + te zinj Origjinal. Pasqyra fotokromatike me nuance antiverbuese. kilometrat ne xham perpara +xhiros e makines me logon e M-power kur e kthen sport. Logo M-power te kokat e sediljeve. Timon Multifunksional M + me ngrohje + Me levizje elektrik. Pilot auto. Sensor Shiu. Sensor dritash. Sensor gomash. Clima bizona perpara. Clima bizona mbrapa. Marsha ne timon F1 me paket. Buton M-power ne timon qe kthen makinen ne sport duke ndryshur komplet punimin e kamios, amortizimit dhe motorrit. Sistem dynamic drive ( EDC) stabilitet maximal i makinen ne rruge dhe Kthesa. MDM power . Dritat auto xenon bi-xenon dynamic kthehen sipas timonit dhe rruges. Disqe M origjinale te fabrikes te ngushta perpara te gjera mbrapa NR 20 goma te reja 100%. Marmitat me zhurme M origjinale. Etj. Makina eshte me gjendje perfekte me te gjitha serviset e sapo bera me targa me letra te paguara. CMIMI OKAZION +355 69 239 5119 #bmwx5 #mpower #sportcar #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  758  6  9 December, 2019
 • Shitet Vw Golf 5 1.9 Tdi Ekonomike
- Viti 2005 - Motori 1.9 Tdi Nafte Shum ekonomike
- Sendlije me ngrohje
- Kambjo Automatike
- Dokumenta te paguara deri ne maj n2020
- 4 Goma te reja - Sensor parkimi mbrapa - Makina eshte ne super Gjendje, e gatshme per cdo lloj prove
- Xhama te zinj origjinal - Cmimi: 5100 Euro i diskutueshem - Nr: +355 69 411 1399 #vwgolf5 #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet Vw Golf 5 1.9 Tdi Ekonomike
  - Viti 2005 - Motori 1.9 Tdi Nafte Shum ekonomike
  - Sendlije me ngrohje
  - Kambjo Automatike
  - Dokumenta te paguara deri ne maj n2020
  - 4 Goma te reja - Sensor parkimi mbrapa - Makina eshte ne super Gjendje, e gatshme per cdo lloj prove
  - Xhama te zinj origjinal - Cmimi: 5100 Euro i diskutueshem - Nr: +355 69 411 1399 #vwgolf5 #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  294  2  9 December, 2019
 • Shitet Isuzu B7 E Blinduar
- Viti 2014
- 2.5 Naft - 8000 Kilometra Origjinale Me Liber
- 4 Goma te reja - Makina eshte akull e re
- Makina Eshte Totalisht e Blinduar - Klima
- E gatshme per prove
- Cmimi: 50.000 euro
- Nr: +355 69 470 9369 #isuzub7 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet Isuzu B7 E Blinduar
  - Viti 2014
  - 2.5 Naft - 8000 Kilometra Origjinale Me Liber
  - 4 Goma te reja - Makina eshte akull e re
  - Makina Eshte Totalisht e Blinduar - Klima
  - E gatshme per prove
  - Cmimi: 50.000 euro
  - Nr: +355 69 470 9369 #isuzub7 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  405  0  9 December, 2019
 • -MOTORR 1.O BENZINE SUPER EKONOMIKE
-KONDICIONER -KAMBIO AUTOMATIKE -VITI 2011
-ABS
-ESP
-SRS
-SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE
-MARSHE NE TIMON F1 -KOMPJUTER BORDI
-TIMON ELEKTRIK
-NAVIGATOR I MADH TUCH SCREAN -SISTEM AUDIO ALPIN -WERELESS/USB/BLUETOOTH
-TAVAN PANORAMIK
-SISTEM ECO ME VET FIKJE NE TRAFIK -XHAMA ELEKTRIKE
-SENDILJE TE RREGULLUESHME
-FENER KSENON -DRITA ANTIMJEGULL
-DISQE ALUMINI -GOMA TE REJA
-LETRA TE PAGUARA -KM 98234 
MJETI ESHTE NE GJENDJE FABRIKE SHUM I PASTER ESTETIKISHT, DHE TEKNIKISHT I KOLAUDUAR NGA SERVISET E NJOHURA 
MUNDESI NDERRIMI 
CMIMO 4700€

CEL 069 36 92 161 #smart #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • -MOTORR 1.O BENZINE SUPER EKONOMIKE
  -KONDICIONER -KAMBIO AUTOMATIKE -VITI 2011
  -ABS
  -ESP
  -SRS
  -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE
  -MARSHE NE TIMON F1 -KOMPJUTER BORDI
  -TIMON ELEKTRIK
  -NAVIGATOR I MADH TUCH SCREAN -SISTEM AUDIO ALPIN -WERELESS/USB/BLUETOOTH
  -TAVAN PANORAMIK
  -SISTEM ECO ME VET FIKJE NE TRAFIK -XHAMA ELEKTRIKE
  -SENDILJE TE RREGULLUESHME
  -FENER KSENON -DRITA ANTIMJEGULL
  -DISQE ALUMINI -GOMA TE REJA
  -LETRA TE PAGUARA -KM 98234
  MJETI ESHTE NE GJENDJE FABRIKE SHUM I PASTER ESTETIKISHT, DHE TEKNIKISHT I KOLAUDUAR NGA SERVISET E NJOHURA
  MUNDESI NDERRIMI
  CMIMO 4700€

  CEL 069 36 92 161 #smart #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  213  1  9 December, 2019
 • Marka-Ford
Modeli-Fiesta
Karburanti- benzin-gaz(nga fabrika)
Kambio-manuale
Cilimdrata-1400cc
Kilometra-210000 (mundesi kontrollimi ne koncensionar ford) revizionimi fundit ne 178000km)
Te dhena te tjera- kondicioner,xhama elektrik,pasqyrat me levizje,abs,airbag,mbyllje qendrore,muzika ford shume e paster,cd,aux,komanda ne timon,xhama te zinj te bere ne itali,goma 80% ne shume gjendje te mire.Makina eshte me dogan te paguar ne shume gjendje te mire,gati per targa.
Te gjitha sherbimet e bera,vaji,filtra,filtra gazi dhe kontrolli total eshte ok.
Mund ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar.
Cmimi 4900€ i diskutueshem
Cel 0699545634 #fordfiesta #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Marka-Ford
  Modeli-Fiesta
  Karburanti- benzin-gaz(nga fabrika)
  Kambio-manuale
  Cilimdrata-1400cc
  Kilometra-210000 (mundesi kontrollimi ne koncensionar ford) revizionimi fundit ne 178000km)
  Te dhena te tjera- kondicioner,xhama elektrik,pasqyrat me levizje,abs,airbag,mbyllje qendrore,muzika ford shume e paster,cd,aux,komanda ne timon,xhama te zinj te bere ne itali,goma 80% ne shume gjendje te mire.Makina eshte me dogan te paguar ne shume gjendje te mire,gati per targa.
  Te gjitha sherbimet e bera,vaji,filtra,filtra gazi dhe kontrolli total eshte ok.
  Mund ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar.
  Cmimi 4900€ i diskutueshem
  Cel 0699545634 #fordfiesta #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  170  0  8 December, 2019
 • 📁Ml 320 Benzin/Gaz
📁Ml w163 Amerikane
📁 letra tpreme deri vitin tjeter 7.11.2020 - E kap taksa luksit
📁Viti 2000
📁Kambjo automatike
📁Me baxha
📁Disqe 17
📁 Super gjendje si motorrike dhe gjenerike - Xhama te zi origjinal dhe para 📁Cmimi : 3.500€ 📁Vendodhja : Durres
📁Tel : 0695124230 #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • 📁Ml 320 Benzin/Gaz
  📁Ml w163 Amerikane
  📁 letra tpreme deri vitin tjeter 7.11.2020 - E kap taksa luksit
  📁Viti 2000
  📁Kambjo automatike
  📁Me baxha
  📁Disqe 17
  📁 Super gjendje si motorrike dhe gjenerike - Xhama te zi origjinal dhe para 📁Cmimi : 3.500€ 📁Vendodhja : Durres
  📁Tel : 0695124230 #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  368  2  8 December, 2019
 • 📌Shitet :Mercedes Benz 📌viti i prodhimit :2005
📌Forca motorrike :400 CDI
📌Karburanti :Nafte
📌Kambio :Automatike
📌Kilometra :260.000
📌Opsione Shtese : Mercedes Benz E400 CDI V8 viti 2005 me letra te paguara kambio automatike sistem distronic frenon vete kur ka makin para sendile elektrike me memorie me ngrohje dhe ftohje fryrje cfryrje sistem muzike harman kardon timon druri drita bixenon dhe led full panoramike tako rimorkie elektrike sistem alarmi kunder vjedhes disqe 18" AMG perde me buton bagazh me buton bagazhier me 6CD full opsion
📌Cmimi :5600€ 📌Numri celularit: 0688299661 #mercedesbenzevo #tirana #albania🇦🇱 #autotirana
 • 📌Shitet :Mercedes Benz 📌viti i prodhimit :2005
  📌Forca motorrike :400 CDI
  📌Karburanti :Nafte
  📌Kambio :Automatike
  📌Kilometra :260.000
  📌Opsione Shtese : Mercedes Benz E400 CDI V8 viti 2005 me letra te paguara kambio automatike sistem distronic frenon vete kur ka makin para sendile elektrike me memorie me ngrohje dhe ftohje fryrje cfryrje sistem muzike harman kardon timon druri drita bixenon dhe led full panoramike tako rimorkie elektrike sistem alarmi kunder vjedhes disqe 18" AMG perde me buton bagazh me buton bagazhier me 6CD full opsion
  📌Cmimi :5600€ 📌Numri celularit: 0688299661 #mercedesbenzevo #tirana #albania🇦🇱 #autotirana

 •  406  0  8 December, 2019

Top #autotirana Posts

 • Okazion e klas viti 2006 ne leje motorri zi evo sapo ardhur sapo targuar me te gjitha letrat per1 vit makina eshte super full sedile me ngroheje me komando te dera timon druri me ngroheje rregjistrim elektrik navi te madhe mp3 dv blututh aux baxha xhami sallon meshine bezh super i paster brenda sensor kamjo automat makina eshte gjendje spektakel vai filtra jan ndrruar gomat te 4 99% te reja ska nevoi per asnj gje mundeni ta kontrolloni te servisi juaje i besuar cmimi 6500euro i diskutushem behet edhe me ndrrim 210klm origjinale nr tel0697552775 watsap viber flm vetem tel serjoze #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Okazion e klas viti 2006 ne leje motorri zi evo sapo ardhur sapo targuar me te gjitha letrat per1 vit makina eshte super full sedile me ngroheje me komando te dera timon druri me ngroheje rregjistrim elektrik navi te madhe mp3 dv blututh aux baxha xhami sallon meshine bezh super i paster brenda sensor kamjo automat makina eshte gjendje spektakel vai filtra jan ndrruar gomat te 4 99% te reja ska nevoi per asnj gje mundeni ta kontrolloni te servisi juaje i besuar cmimi 6500euro i diskutushem behet edhe me ndrrim 210klm origjinale nr tel0697552775 watsap viber flm vetem tel serjoze #mercedesbenz #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  782  27  12 January, 2019
 • 📁 Shitet: Golf IV 2.8 V6 4x4 4 motion
📁Viti i prodhimit:2000
📁Forca motorrike:2.8 📁Karburanti:Benzine
📁Kambio: Manual 6+R
📁Kilometra:183.748
📁Opsione shtese:Sallon lekure e zeze shume e paster,navigator,4x4,sedilje me ngrohje,5 porta,klima,esp,airbag,abs,disqe 18,drita kseno,xhamat te 4 elektrik,mbyllje qendrore,perde anesore,sistem audio origjinal vw shume i paster,letra te paguara deri ne Shtator 2019! Makina eshte e veçante ne llojin e saj,eshte shume e shpejte dhe e bukur! Shume i paster jashte e brenda! Eshte e gatshme per çdo lloj prove! Çmimi i diskutueshem
📁Çmimi:3800€
📁Numri i celularit:0682880400
📁Vendodhja:Vlore #vwgolf4 #v6 #golf4 #turbopetrol #mk4 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • 📁 Shitet: Golf IV 2.8 V6 4x4 4 motion
  📁Viti i prodhimit:2000
  📁Forca motorrike:2.8 📁Karburanti:Benzine
  📁Kambio: Manual 6+R
  📁Kilometra:183.748
  📁Opsione shtese:Sallon lekure e zeze shume e paster,navigator,4x4,sedilje me ngrohje,5 porta,klima,esp,airbag,abs,disqe 18,drita kseno,xhamat te 4 elektrik,mbyllje qendrore,perde anesore,sistem audio origjinal vw shume i paster,letra te paguara deri ne Shtator 2019! Makina eshte e veçante ne llojin e saj,eshte shume e shpejte dhe e bukur! Shume i paster jashte e brenda! Eshte e gatshme per çdo lloj prove! Çmimi i diskutueshem
  📁Çmimi:3800€
  📁Numri i celularit:0682880400
  📁Vendodhja:Vlore #vwgolf4 #v6 #golf4 #turbopetrol #mk4 #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  1,221  7  27 March, 2019
 • 📂 Shitet : Mercedes Benz ML280
📂 viti i prodhimit :2006
📂 Forca motorrike : 280
📂 Karburanti :nafte
📂 Kambio : Automatike
📂 Kilometra : 192 mij 📂 Opsione Shtese : makina esht n gjendje te mir pune me amortizator jo me jastik ajri 📂 Cmimi :8500€
📂 Numri celularit: 0685365563
📂 Vendodhja :Tirane #mercedesbenzml #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • 📂 Shitet : Mercedes Benz ML280
  📂 viti i prodhimit :2006
  📂 Forca motorrike : 280
  📂 Karburanti :nafte
  📂 Kambio : Automatike
  📂 Kilometra : 192 mij 📂 Opsione Shtese : makina esht n gjendje te mir pune me amortizator jo me jastik ajri 📂 Cmimi :8500€
  📂 Numri celularit: 0685365563
  📂 Vendodhja :Tirane #mercedesbenzml #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  847  7  27 March, 2019
 • Audi A7 3.0 TDI Quattro -S-LINE- • Viti: 2012 • , Navigator i madh Multifunksional bluetooth aux , Dritat Full Led inteligent , ECO Start/Stop keylessgo, Kompjuter Bordi, Clima Bizonale ngrofje sendilesh para-mrapa fryrje cfryrje , Kambio Automatike Tip Tronic,Sensor Parkimi Para Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, Pasqyrat me Palosje,Xhama te zinj origjinal ,Disqet 20 S-Line, Me Liber Sherbimesh
Cmimi:24500€
Nr:0694099555 #audia7 #sportline #audi #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Audi A7 3.0 TDI Quattro -S-LINE- • Viti: 2012 • , Navigator i madh Multifunksional bluetooth aux , Dritat Full Led inteligent , ECO Start/Stop keylessgo, Kompjuter Bordi, Clima Bizonale ngrofje sendilesh para-mrapa fryrje cfryrje , Kambio Automatike Tip Tronic,Sensor Parkimi Para Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, Pasqyrat me Palosje,Xhama te zinj origjinal ,Disqet 20 S-Line, Me Liber Sherbimesh
  Cmimi:24500€
  Nr:0694099555 #audia7 #sportline #audi #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  967  4  21 April, 2019
 • ⤵
✔ Marka,Modeli :porsche 3.6 benzin gaz
✔ Viti : 2008
✔ Kambjo : Automat
✔ Lenda Djegese : Benzin Gaz
✔ Targa : shqiptare
✔ Km :178 Mij
✔ Ngjyra :e Zez
✔ Opsionet shtese :makina esjte n gjendje shum te mir letrra per 1 vit impjanti gazit i sapo ven me 2 vjet garanci me vler 1500 euro 4 gomat e reja makina ska nevoj per asgj marmita me zhurm super full
✔ Vendodhja : Tirane
✔ Cmimi :16.800€
✔ Telefon :0685365563 #porsche #3.6gpl #sportcar #luxury #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 • ✔ Marka,Modeli :porsche 3.6 benzin gaz
  ✔ Viti : 2008
  ✔ Kambjo : Automat
  ✔ Lenda Djegese : Benzin Gaz
  ✔ Targa : shqiptare
  ✔ Km :178 Mij
  ✔ Ngjyra :e Zez
  ✔ Opsionet shtese :makina esjte n gjendje shum te mir letrra per 1 vit impjanti gazit i sapo ven me 2 vjet garanci me vler 1500 euro 4 gomat e reja makina ska nevoj per asgj marmita me zhurm super full
  ✔ Vendodhja : Tirane
  ✔ Cmimi :16.800€
  ✔ Telefon :0685365563 #porsche #3.6gpl #sportcar #luxury #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  1,116  2  21 April, 2019
 • Shitet c class 2015-2016 i blere ne gjermani dhe i perdorur vetem ne gjermani nga 1 pronar me dogane te paguar , ngjyre shum e vecante , kondicinoner me dy klima, sensor dritash, sensor shiu, sensor parkimi, distronick, ndezje me buton, dritat para mbrapa full led, eco fiket dhe ndizet vete, shume ekonomike 5-6 litra per 100km, marmita inoksi, disqe origjinale benzi, shume e paster brenda dhe jashte cmimi 25.000 euro nr 0682420022 #mercedesbenz #cclass #2015 #led #benzpower #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana
 • Shitet c class 2015-2016 i blere ne gjermani dhe i perdorur vetem ne gjermani nga 1 pronar me dogane te paguar , ngjyre shum e vecante , kondicinoner me dy klima, sensor dritash, sensor shiu, sensor parkimi, distronick, ndezje me buton, dritat para mbrapa full led, eco fiket dhe ndizet vete, shume ekonomike 5-6 litra per 100km, marmita inoksi, disqe origjinale benzi, shume e paster brenda dhe jashte cmimi 25.000 euro nr 0682420022 #mercedesbenz #cclass #2015 #led #benzpower #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

 •  937  2  11 May, 2019