• Juventus Football Club ( @juventus ) Instagram Profile

  @juventus

  12 August, 2019
 • 💙
  💙

  💙

 • 592,345 1,208
 • Save Image Other Pictures
@antonio.verrone.338 Instagram Profile 16 August, 2019

👏👏👏👏👏✌️✌️✌️❤️❤️🎊🎊🔥🔥🎂🎂👋🍰⚽⚽⚽🏆🏆🎖️🥅♣️♣️♠️♠️

@elemonta Instagram Profile 15 August, 2019

Peccato sia impossibile trovare i biglietti per una qualsiasi partita, in casa o fuori casa 😠.. A parte questo.. #finoallafine..

@raziyh_7 Instagram Profile 14 August, 2019

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@artiom.korshak Instagram Profile 14 August, 2019

Я не понял это кто воще такой

@papus838 Instagram Profile 14 August, 2019

I just joined bUnited. It's interesting.

bUnited can create a more sustainable Earth. No "greenwashing", no eco-laundering: real changes.

The good news: bUnited is ready to pay to collect us. Very innovative.

To see, just click. I am a fan!

https://bUnited.com/inviter/BBRM-9108/35/

@lamis_laaz Instagram Profile 14 August, 2019

Great intelligent mahn❤️❤️🎉

You might interested in

 • I am actually happier than I look😆
 • @anais.closet Profile picture

  @anais.closet

  I am actually happier than I look😆

 •  263  5  28 minutes ago
 • 📍 Çıralı | Antalya
Caretta carettaları kim sevmez hele ki bir de bebekse 🥰🥰🥰🐢
Bu sabah güne saat 5’te başladık ama muhteşem bir amaç için kalktık ☺️☺️ Çıralı Caretta Carettalar’ın yumurtlama alanlarından bitanesi ve burada bu konuda gerçekten çok güzel önlemler alınmış. Belediyenin ekipleri gece gündüz plajı gözlem altında tutuyor ve yumurtlama bölgelerini bir bir işaretliyorlar. Daha sonra da yumurtadan çıkma zamanı geldiğinde bu güzel hayvancıklara yardım ediyorlar 🙏🏻🙏🏻 Bugün bu yardıma biz de katıldık ve bu dünyalar güzeli canlıların toprak altından çıkartılmasına şahit olduk. Ay ışığında carettaları tekrar sahile bırakacaklar ve denize sağ sağlam gitmeleri için eşlik edecekler. Gerçekten çok hoşumuza gitti bu davranışlar ve bunu sizlerle paylaşmak istedik ☺️☺️☺️ Sizce de çok tatlı değiller mi? Hikayelerimizde bir tanesinin denize ulaşmak için nasıl depar attığını görebilirsiniz ☺️☺️☺️❤️#turkey #türkiye #antalya #gezenyaka #carettacaretta
 • @gezenyaka Profile picture

  @gezenyaka

  Çıralı / Olympos

  📍 Çıralı | Antalya
  Caretta carettaları kim sevmez hele ki bir de bebekse 🥰🥰🥰🐢
  Bu sabah güne saat 5’te başladık ama muhteşem bir amaç için kalktık ☺️☺️ Çıralı Caretta Carettalar’ın yumurtlama alanlarından bitanesi ve burada bu konuda gerçekten çok güzel önlemler alınmış. Belediyenin ekipleri gece gündüz plajı gözlem altında tutuyor ve yumurtlama bölgelerini bir bir işaretliyorlar. Daha sonra da yumurtadan çıkma zamanı geldiğinde bu güzel hayvancıklara yardım ediyorlar 🙏🏻🙏🏻 Bugün bu yardıma biz de katıldık ve bu dünyalar güzeli canlıların toprak altından çıkartılmasına şahit olduk. Ay ışığında carettaları tekrar sahile bırakacaklar ve denize sağ sağlam gitmeleri için eşlik edecekler. Gerçekten çok hoşumuza gitti bu davranışlar ve bunu sizlerle paylaşmak istedik ☺️☺️☺️ Sizce de çok tatlı değiller mi? Hikayelerimizde bir tanesinin denize ulaşmak için nasıl depar attığını görebilirsiniz ☺️☺️☺️❤️ #turkey #türkiye #antalya #gezenyaka #carettacaretta

 •  139  15  25 minutes ago
 • The legendary Dahlia border (pictured in the background) is living up to its long-standing reputation as a summer star. A wide range of colours and shapes dazzle with outstanding blossoms. Over a hundred different varieties are amongst the collection.

#butchartinseason
 • @thebutchartgardens Profile picture

  @thebutchartgardens

  The legendary Dahlia border (pictured in the background) is living up to its long-standing reputation as a summer star. A wide range of colours and shapes dazzle with outstanding blossoms. Over a hundred different varieties are amongst the collection.

  #butchartinseason

 •  134  6  25 minutes ago